Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Vücudu örten yağlar’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Yemeyle Bağlantılı Kilo Problemleri

Geçmişinizi yazarak onu daha eksiksiz bir şekilde anlamaya başlayacaksınız. Ve onu daha etraflıca anlayarak uzak bir geçmişte doğmuş korkularınıza bilinçaltı esaretinizin karanlığından çıkacaksınız. Bu korkular bugün merhamet yoluyla ve sevgi yoluyla çözülebilir. Fx15 kapsül kullanarak süreci başlatıyorsunuz.

Öykünüzü yazmak için günlüğünüzün sayfalarını kullanın, hem iyi hem de kötü anılara bütün dikkatinizi verin. Her bilgi girişinden sonra fx15 sunağınıza geri bırakın. Gözlerinizi kapatın ve meditatif bir halde gevşeyin. Bu sırada, zihninizin bebek halinize, sonra emekleyen halinize, sonra küçük bir çocuk olduğunuz halinize ve bu şekilde ilerleyerek daha sonraki hallerine geri dönmesine izin verin.

Kilo problemleriMeditasyonun her aşamasında, kendinize yaşamınızın belli bir zamanında neye benzediğinizi, vücudunuzu nasıl hissettiğinizi, neler yaşadığınızı, kimlerle ilgili olduğunu, işlerin nerede yolunda gittiğini, nerede incindiğinizi, nerede bilincinizi yitirdiğinizi, nerede bedeninizden koptuğunuzu, nerede bedeninizden nefret etmeye başladığınızı, seksle ilgili oluşturduğunuz tutumları, nerede vücudunuzu yağla örtmeye karar verdiğinizi ve benzerlerini görme imkânı verin. Bu yağlardan fx15 diyet hapı yardımı ile kurtulabilirsiniz.

Yemeyle bağlantılı sorunlarınızın sonuçta yiyecekle çok az ilgisinin olduğunu ve her şeyin kendinize yönelik düşüncelerinizle ilgili olduğunu fark edeceksiniz. Yemeyle bağlantılı fazla kilolara fx15 kapsül ile önlem alabilirsiniz.