Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Vücut direnci’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Diyetlerde Ağır Yemeklerden Uzak Durun

Domates ve ıspanak suyu çiğ tüketilmeye devam edilse vücuttaki kireçlenmeleri giderir, kansızlığı düzeltir ve vücut direncini artırır. Ama pişirilerek yenince bu özelikler kaybolmakla kalmaz, vücuda zararlı hale gelirler. Vücuda zararlı gıdalardan fx15 kapsül ile diyet yaparken uzak durun.

Doğal domates çiğden yenilmeye devam edilse kemik erimesini önler. Bu gıdaları fx15 kapsül diyetlerinde tüketebilirsiniz. Uzun bir açlık yaptıktan sonra domates çiğden tüketilmeye devam edilse kanserli hücre üretimini önler… Kurutulmuş meyve ve sebzeler yeşil meyve ve sebzeler gibidir. Yenileceği zaman suda ıslatılarak tüketilmesi, kaynatılarak yenmesinden daha yararladır.

Ağır yemeklerMeyve yemek konusunda en ziyade dikkat edilmesi gereken şey, meyvenin bağımsız yenilmesidir. Meyve diyeti ve fx15 bitkisel kapsül kısa zamanda zayıflamanızı sağlayacaktır. Ağır yemeklerin üzerine bir de meyve yemek, bir şişe şarap devirmek gibi işlev görür!

Fx15 kullanımı sırasında ağır yemeklerden uzak durun. Hazmı uzun süren etli ve karışık bir menüden sonra, sindirim için uygun bir süre geçmeden üzerine hemen meyve yemek, o meyvelerin midede mayalanıp alkole, daha doğrusu aside dönüşmesine sebebiyet verir.

Kişinin mizacı ve hassasiyetlerine göre bu alışkanlık, zaman içerisinde çeşitli hastalıklara ve hatta siroza dahi sebep olur. O yüzden de meyveyi mutlaka aç karınla ve yemekten ayrı almak gerekir…