Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Vücut yağlarını su ile yakmak’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Lotus Yaprağı

Lotus yaprağının Fx15′ in içeriğinde bulunduğunu biliyoruz. Biz bu yazımızda onun su ile tepkiyerek zayıflama sağladığını anlatacağız. Yeni doğmuş bebeğin vücudunun % 97’si, sağlıklı bir yetişkinin vücudunun % 75’i, yaşlı bir insanın vücudunun ise % 65’i sudur. Lotus yaprağı su ile aktive olur ve vücut yağlarını su ile yakar.

Tüm organlarımızın yapısında değişik oranda su vardır: Örneğin, beynimizin % 75’i, kemiklerimizin % 22’si sudur; hatta dişimizin minesinde dahi % 2 oranında su vardır. Bu yüzdeler, suyun sağlığımız ve dünyamızdaki değerini çok açık bir şekilde ortaya koymaktadır.

Vücudumuzda meydana gelen tüm fiziksel ve kimyasal değişimlerde suyun önemi büyüktür. Vücudumuzdaki trilyonlarca hücrenin içi sulu likit ile dolu olup, dışı da sulu likit tarafından sarılmıştır. Sağlığımızın kalitesi, bu iki likitin dengesine bağlı olup, bu denge yine suyun yarattığı osmoz sayesinde gerçekleşir.

Biyoenerji, bedenimizdeki enerji alanlarıyla ilgilenen bir bilimdir.Biyoenerjiye göre, bedenin enerji alanları olarak kabul edilmiş bir çok bölge, önemli akupunktur ve organ etkilenmelerinin gerçekleştiği yerlere isabet eder. Buralardan ufak enerji bölgelerine yayılan enerji yollarının,akupunktur noktalarının birbirlerine bağlanmış olduğu hatlar istikametinde olduğu. Fx15 sayesinde lotus yaprağı işler ve zayıflama sağlar.

Vücudumuzda meydana gelen tüm tespit edilmiştir. Buralarda enerjinin aku punktur noktaları ve enerji alanları arasında düzenli akabilmesi için önemli şartlar fiziksel ve kimyasal değişimlerde suyun önemi büyüktür.