Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Yabani hayvanlar’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Symililer’in Sağlıklı ve Zayıf Kalma Sırları

Symi Yunanistan’ın nadide adalarından biridir burda insanlar uzun süre yaşarlar ve fit bir vücuda sahiptirler. İşte sizlere bunun nedenlerinden birkaçını anlatacağım.

Yağsız et ara sıra tüketilir

Et Symi’de ancak, tüm uzun ömürlü halklarda olduğu gibi az miktarlarda tüketilir. Parça et, tavşan, keçi ve kuzu hepsi de güveç ya da sarımsak ve biberiye gibi otlarla birlikte pişirilmesiyle popülerdir. Et geleneksel olarak ancak yerel sürülerden elverişliydi ve Symi’de bizim şehirlerimizde olduğu gibi ucuz, çiftlikte üretilen etlerin olduğu süper marketler yoktur. Symililer etin kilo aldırmak gibi zararlarından Fx15 kapsülü kullanarak kurtulmaktadırlar. Dolayısıyla et örneğin bir Pazar yemeği gibi özel durumlar için saklanır. Koyun ve keçiler Symi tepelerinde serbestçe dolaşır ve bunlar antibiyotik ya da hormonlarla tedavi edilmez dolayısıyla zayıf ve organiktir. Yabani hayvanlar, çiftlikte yetiştirilenlere kıyasla daha az doymuş yağ ve daha yüksek seviyede temel yağlar içerir. Eti tıpkı Symililer gibi yemek için, organik, yağlı kısımları alınmış et satın alın ve bunu sadece özel günlere saklayın. Bu organik et satın almanın maliyetini haklı çıkaracak ve bunun özel bir beklenti olmasını sağlayacaktır. Bu yağların vücutta birikmesini engellemek için Fx15 zayıflama hapı kullanmanın ne kadar etkili bir yöntem olduğunun Symililer tam bir örneğidir.

Organik feta peyniri ve yoğurt

Tıpkı ette olduğu gibi süt ürünleri de Symililere sadece ılımlı miktarlarda elverişlidir, tıpkı herhangi sağlıklı bir diyette olduğu gibi. Feta peyniri geleneksel olarak keçi sütünden ev yapımıdır. Bu dilimlenir, ekmek ya da Yunan salatası ile birlikte yenir (“feta” sözcüğü Yunanca “dilim”den gelir ve gerçek Yunan feta peyniri dağılmadan ya da yapışmadan dilimlenecek kadar sıkı olmalıdır,). Koyun ve keçi sütü peynirleri koyun sütü ürünlerine kıyasla sindirimi daha kolaydır ve Symi’de peynir de organik, pastörize olmayan sütten yapılır, dolayısıyla pastörize işlemi sırasında öldürülen ve sindirim için gerekli olan enzimleri içermeye devam eder. Süt ürünlerinin Fx15 ile beraber kullanılması daha etkili ve sağlıklı bir zayıflama sağlanmasına neden olur.

Yerel inek sütünden (kuşkusuz organik) yapılan taze yoğurt da bir diğer geleneksel üründür. Symi yoğurdu yağ açısından düşük değildir fakat şeker, koyulaştırıcı ve katkı maddeleri içermez. Bizim marketlerimizde satılan kaliteli yoğurtlar gibi, bağırsaklarımızı patojenlerden koruyan ve sindirime yardım eden canlı kültürler içerir. Symi’de yoğurt ya tek başına ya da tsatsiki yapmak için salatalık ve bol çiğ sarımsakla karıştırılıp yenir.