Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Yabanmersinleri’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Gelecekteki Fx15 Kullanıcıları İçin

Fx15 zayıflama ilacı kullanıp daha sonra kitaplarından buna yer veren bir çok yabancı yazar, gelecekteki Fx15 kullanıcıları için kendi deneyimlerini aktarmışlardır. Bu insanların birçoğu sağlık, diyet ve beslenme konusunda en çok satan kitapların yazarları (Ann Louise Gittleman, Elson Haas, Steve Sinatra, Mike ve Mary Dan Eades, Shari Lieberman, Fred Pescatore, Dharma Sİngh Khalsa, Barry Sears, Oz Garcia), bazıları oldukça tanınmış ve saygın doktorlar (Mark Stengler, Andy Rubman); biri tümleyici tıp alanında tam bir efsane ve Townsend Newsletter for Doctors and Patients’m köşe yazarı (Alan Gaby).

Biri hipertansiyon ve metabolik sendrom üzerine ulusal alanda tanınmış bir uzman ve beğeniyle gösterilen tıp eğitmeni (Mark Houston); biri Men’s Health’dekl köşe yazarlığının yanı sıra diyet alanında yaptığı akademik araştırmalarla da tanınan bir uzman Geff Volek) ve biri de sıra dışı bir beslenme uzmanı ve medyada da boy gösteren J. J. Virgin.

Bu insanların çoğu farklı işler yapıyor, bunlar uzman olmalarının yanında yazarlar da. Hepsi de naçizane görüşüme göre dahiler. Bana en sağlıklı bulduğunuz ilk on besin listenizi verin. Sonra onların bu isteği istedikleri şekilde yorumlamalarına göz yumdum ki buna listeyi on bir ya da on ikiye kadar uzatmaları da dahildi. Sanıyorum ki elde ettiğim sonuçları eğlenceli ve aydınlatıcı bulacaksınız.

Aranızda istatistik ve grafiklere ilgi duyanlar ve Akademi Ödülleri’ni kimlerin alacağına dair adaylar üzerine ofistekilerle bahse tutuşanlar için hangi besinlerin daha çok oy aldığını, hangilerinin ise tam anlamıyla atlandığını görmek eğlenceli olacaktır. Besinler arasında müsabakayı açık arayla kazananlar yabanmersinleri ve diğer küçük meyve türleri, ıspanak ve yabani lahana, yemişler ki özellikle badem, brokoli ve yeşille beslenen inek etinin hemen arkasından gelen yabani somundu.