Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Yağ asitlerinin birikmesi’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Sağlığa Sabırla Ulaşılabilir

Yağlardan kurtulmak için uygulanabilecek doğal olmayan her yöntemin, olası zararlı bir yan etkisi olacağını unutmamak gereklidir. Bu tür işlemler sonucunda daha genç görünüme kavuşulabilir ancak bu durum kalıcı değildir. Özellikle kilo vermek amacıyla kullanılan birçok ilacın daha sonraki dönemlerde pek çok yan etkileri olduğu görülmüştür. Yüze yapılan gerdirme operasyonları, botoks uygulamaları, yağ asitlerinin birikmeye devam etmelerini önleyemez ve ciltte yağ birikimi tekrar başlar.

Yanlış beslenme ve yaşam tarzı ile vücudun içinde asidik birikimler oluşturarak yaşlanmasına izin verirken, diğer taraftan kırışıklıkları gerdirmenin ne anlamı olduğunu çözmek oldukça güç. Bu durum, havanda su dövmeye çalışmaktan farksız olup sağlıklı ve en akıllıca uygulama, alkali yiyecekler tüketerek ve alkali-su içerek sadece yüzümüzdeki yağları değil vücudumuzun içindeki asiditeyi ve yağları azaltmak olabilir. Böylece hiçbir yan etki olmadan kırışıklıklar azalır ve cildin doğal rengi geri gelir.

Ancak unutulmamalıdır ki bu operasyon, zaman ve sabırla olacaktır. İyi şeyler beklemeye her zaman değer, tıpkı sağlık gibi… Kolay, zahmetsiz kazanılan hiçbir başarı, sağlam temeller üzerine inşa edilmemiştir; dolayısıyla kalıcı olması beklenemez. İnsan sağlığının kalıcı bazı temeller doğrultusunda standardize edilmesi, tam olarak mümkün değildir. Çünkü insan sağlığını doğrudan ya da dolaylı olarak etkileyen sayısız faktör vardır. Hangi faktörün ne zaman ve ne oranda etkileyeceği bilinemez, insan yaşarken bu bilinmezlikle yaşamaya mecburdur. Yaşlanmanın ne olduğunu anlamak, insana sabırlı olmayı öğretecek, böylece birey, ne kadar süre alırsa alsın alkali beslenerek hayatın tadını doyasıya yaşamak ayrıcalığına kavuşacaktır.