Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Yağ dokusu ve etene’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 İlacı ve Östradiol Hormonu

Östrojen özellikle kadınların vücudunda inanılmayacak kadar çok rol oynar. Östrojenin bir kadının tüm gelişimini çocukluktan yetişkinliğe yönetmesinin yanı sıra, kan yağları, sindirim enzimleri, su ve tuz dengesi, kemik yoğunluğu, kalp fonksiyonları, hafıza ve diğer fonksiyonlar üzerinde de etkisi vardır. Fx15 hapı kapsülü kullanmak östrojen seviyelerinde değişikliklere neden olmaz. Zira Fx15 ilacı hormon ilacı değildir bilakis doğal ve bitkisel olduğundan bir takım yardımcı etkileri mevcuttur.

Östrojen ve progesteron steroit hormonlarıdır. İnsanlar steroit sözünü duyduklarında akıllarına vücutçular gelir, fakat aslında bu, vücudunuzun bu hormonları kolesterolden yaptığı anlamına gelir. Normalde hem kadınlar hem de erkekler östrojen ve progesteron üretir, fakat çevremiz de vücutlarımıza muazzam miktarda östrojen verir.

Vücudumuzun genel östrojen dengesinde derin bir etkisi olan hormon yenileme tedavisi farmasötikleri, çevre toksinleri (böcek ilaçları, plastik, diyoksin) ve gıda katkı maddesi gibi insan yapımı östrojenlerdir. Fitoöstrojenler vücudumuzda daha hafif bir etkisi olan soya ve keten tohumu gibi bitkisel östrojen kaynaklarıdır.

Kadınlarda Östrojen ve Progesteronun Üretildiği Organlar: Yumurtalık, böbreküstü bezleri, yağ dokusu ve etene. Aslında östrojen vücudun her yerinde oluşturulur. Diğer hormonlar gibi hücrenin dışındaki alıcılara bağlanabilirler veya DNA’nın bulunduğu çekirdekteki alıcılara direkt olarak gidebilirler. Bu çifte güç östrojenin bu kadar etkili olmasının nedenlerinden biridir.

Kadınlarda esasen çok farklı türde birçok ostrojen vardır, fakat üç ana formu östradiol, östron ve östrioldür. Menopoza girmeden önce bir kadın vücudunda doğal olarak en yüksek miktarda üretilen ostrojen, yumurtalıklarından gelen östradioldür ki oluşturulur oluşturulmaz, saniyeler içerisinde vücudun her yerine dağılır. Östradiol kadınlarda göğüs ve kalçayı oluşturur, ciltlerini yumuşatır, beyin, kalp ve kemikleri korur ve adet görmeyi düzenler. Östradiol hormonu ve Fx15 zayıflama ilacı arasında herhangi bir yan etki veya zararlı etkileşim bulunmaz. Aksine Fx15 ile zayıflayan vücudunuzda östradiol üretimi yapan salgı bezlerinin üzerindeki fiziksel baskı azalacağından Fx15 kullanmanın bu hormonun sağlıklı üretilebilmesi için faydalı olduğunu söyleyebiliriz.