Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Yağ içeriği’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15′ in İçinde Ne Var?

Ürün etiketleri yağ gramajının yanı sıra her biri yağ içeriği ile ilgili detaylı bilgi veren aşağıdaki cümleleri de içerebilir:

  • “Yağsız”: porsiyon başına yarım gramdan az. “Düşük yağlı”: porsiyon başına 3 gram ya da azı. “Azaltılmış yağ oranı”: % 25 düşük yağ, ya da 1/3 düşük kalori. “Light”: benzer ürüne göre % 50 daha az yağlı.
  • “Yağsız”: et, tavuk ve deniz ürünlerinde her 100 gramlık porsiyonda 4 gramdan azı doymuş yağ ve 95 miligramın altında kolesterol içeren toplam 10 gramdan düşük yağ.
  • “Tam yağsız”: et, tavuk ve deniz ürünlerinde her 100 gramlık porsiyonda 2 gramdan azı doymuş yağ ve 95 miligramın altında kolesterol içeren toplam 5 gramdan düşük yağ.

Yağ içeriğine dikkat etmek Fx15 ile daha hızlı zayıflamanızı sağlayacaktır. Genelde ürün etiketleri bilgilendirici olmakla birlikte bazen deşifre edilmeleri zor olabilir. Bu etiketlerin en kafa karıştırıcı olanlar süt ve et ürünleri üzerinde yer alan “% 2 yağlı süt” ya da “% 90 yağsız” gibi bilgilerdir. Bu özellikle yağ tüketiminizi % 20’ye indirmek istiyorsanız oldukça anlaşılmaz bir bilgidir. Bu1 tiir etiketler beni gerçek yağ gramlarını saymaya iter çünkü bu yüzdeler düşündüğünüz şeyleri ifade etmezler. Ben günlük % 20 yağ tüketimi tavsiye ettiğimde her gün tükettiğiniz toplam kalorilerin % 20’sinin yağ olmasından bahsediyorum. Fakat bu esnada Fx15 form hapı kullanımına devam edilmeli. Fx15′ in içindekiler sizin bunu başarmanıza yardımcı olacaktır.

Fx15 in içinde ne var

% 2 yağlı bir süt bunu ifade ederken kalori yüzdesinden değil ağırlık yüzdesinden bahseder. Böylece yağın sütün ağırlığının yalnızca % 2’si olduğu doğruysa da, sütün % 90 sudan oluşan kalori yüzdesi oldukça farklıdır. Buzdolabınızda 1 litrelik % 2 yağlı sütünüz bulunuyorsa etiketini kontrol ettiğinizde tek bir porsiyonun 120 kalori civarında olduğunu ve yağ kalorisinin 45 civarında olduğunu göreceksiniz. 45 kalori yağ toplam kalorilerin % 37,5’ini oluşturmaktadır. Belki de tam yağlı süt olan % 3,5 yağlı süt ile % 2 yağlı sütün bu kadar çok tüketilmesinin nedeni insanların ne içtiklerini tam olarak anlayamamasıdır. Yağsız süt (kalorilerinin % 5’inden azı yağdır) ve % 1 yağlı süt (kalorilerinin % 20’si yağdır) daha doğru seçeneklerdir. Süt ve süt ürünlerinin Fx15 ile desteklenmiş diyetlerde tüketimi uygun görülmüştür.