Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Yağ yakıcı tiroit hormonları’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Verdiğiniz Kiloları Geri Almamak İçin Fx15

Diyete başlama yaşı ergen yaşlara indi. Hemen herkes kilo sorunundan mustarip. Ama yapılan bir araştırmada deneklerin sadece yüzde on beşi günlük kalori alımları ile ilgili doğru tahminde bulundular.Çoğu insan hayatında en az bir kez hızlı kilo vermek için aşırı uçlara giderek kendisini aç bırakıyor. Ya da bir süre yağı tamamen hayatından çıkarıyor. İşte bu seçim hormon dengesini altüst ediyor. Beden açlık tehlikesi var sanarak daha çok yağ depolamaya çalışıyor. Diyet yapan insanların çoğu hep aynı kiloları verip geri alıyor. Hem de fazlasıyla.Kiloları verip geri almamak için Fx15 kilo koruma hapı kullanmanızda fayda var.

Bedenimizi aç bıraktığımızda, beden yakıt bulmak için kaslara saldırıyor. Egzersiz de yapmıyorsak, diyet süresi bittiğinde hem daha fazla yağ depoluyoruz hem de kas oranında azalma oluyor.Bu duruma engel olmak Fx15 kapsül ile elinizde.Kas oranı azaldığında metabolizma yavaşlıyor, yağ yakıcı tiroit hormonlarında azalma oluyor. Leptin ve ensülin direnci oluşuyor. Grelin hormonu tavana vuruyor. Diyet sonrası normal miktarda yeseniz bile kilo alıyorsunuz.İşlenmiş gıdalar hormon dengemizin düşmanı. Çünkü bedenimiz onları besin olarak tanımıyor. İşlenmiş gıdalar doğadan değil, fabrikalardan geliyor. Fabrikalar düşük kaliteli ham gıdalara ne kadar az para harcarsa o kadar çok kazanıyor. İşlenmiş gıdaların çoğu genetiği değiştirilmiş mısır, soya ve buğday temelli. Çünkü bu ürünler hammadde olarak çok ucuz.Bu besinler dayanıklı olsun, uzun süre bozulmadan pazarlanabilsin diye raf ömrünü uzatacak katkı maddeleri, kimyasallar ilave ediliyor. Raf ömrü uzun gıdaları, birim fiyatı ucuza gelsin diye büyük paketlerde alıyoruz.Bu tür gıdalara Fx15 diyetlerinde yer yoktur.

Biz et, kurabiye, bisküvi yediğimizi, bir kâse hazır çorba ya da meyve suyu içtiğimizi sanalım. Reklamlarda izlediğimiz çikolata barlarının lezzetine kanalım. Tüm hazır gıdalar temelinde hidrolize edilmiş soya, genetiği değiştirilmiş mısır, kısmen hidrojene edilmiş mısır yağı, işlenmiş buğday unu, yüksek früktozlu mısır şurubu, bir ton bağımlılık yaratan kimyasal, rafine şeker ve tuzdan oluşuyor. Bu sözde gıdalara suni renk, koku ve tat ilave ediliyor (biraz daha kimyasal). Böylece onların gerçek gıdalar olduğunu sanıyoruz.