Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Yemek miktarı’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 ile Sağlıklı Beslenmenin Temelleri

Yediğimiz besin sağlam temellere dayanmadıkça sağlıklı kalmak, bedenimizin direncini artırmak, bağışıklık sistemimizi korumak zorlaşır, hatta imkansızlaşır. Zayıflama konusunda da metabolizmanın sağlam olması ve korunması kuralı Fx15 kullananlar için önemlidir.

İsviçreli besin uzmanı Dr. Kousmine 40 yıldan beri hastalarını yanlış beslenmelerine son vererek sağlığa kavuşturmuştur. Öğütleri herkesin kolaylıkla uygulayabileceği sadeliktedir. Bir miktar protein, glüsit, lipit, vitalin, mineral ve enzimlerden ibarettir.

Aşağıda tarifi verilen beslenme yöntemini Dr. Kousmine sadece hastalarına değil, sağlığını korumak isteyen herkese salık vermektedir.

Bu yöntem zevke ve kişinin sindirimine göre değişikliğe uğrayabilir, ancak aşağıda açıklanan besinler yenmemeli:
Pişmiş yumurta, omlet, mayonez, kek, beyaz undan yapılmış her tür besin, şarküteri, yağlı etler v.b. alkol, yağlı süt, çay, kahve FX 15 ile içilmemeli. Çikolata, dondurulmuş yağ yememeli. 24 saat içinde yenen yağın miktarı 2 çorba kaşığını geçmemeli. Yenen sıvı yağ soğuk tazyikle elde edilmiş zeytin, keten tohumu, çimlendirilmiş buydağ, mısır ya da ayçiçeği yağı olmalı (*). Yağ, yemek yeneceği sırada yiyeceğe çiğ katılmalı, yani yağ ısı görmemiş olmalı. Şeker ve tuz yok denecek kadar az olmalı.

Sabahları iştahsızlık bir gece evvel yenen yemeğin miktarının çok olduğuna ya da geç yendiğine işarettir. Bu iştahsızlığı yaşamamanız için Fx15 zayıflama hapı‘ nı düzenli olarak kullanıp yemenizi optimal düzeye çekeceksiniz. Yararlı olan sindirilebilen besindir, fazlası mekanizmayı yorar.

Gece yorgun olduğumuz için bedenin sindirim mekanizması yavaşlar. Bu durum yaşla artar. Ellisinden sonra yenen akşam yemeği varla yok arası olmalı. Miktar çoksa ya da geç yenmişse sindirim ağır ve natamam öterek. Tam sindirilemeyen besin bağırsaklarda mikroplara «yem» olur. Böylece beslenen mikroplar çoğalınca bağırsaklarda gaz, şişkinlik,’ gece uykusuzluğu, kâbuslu uyku, sabahları paslı dil, iştahsızlık v.b. belirir. Sağlık kurallarına uymadıkça bu rahatsızlıklar devam edecek, kronikleşince de birçok yozlaşıcı hastalıklara yol açılacaktır. Şehirli günde 2 öğün yemekle yetinmeli; sabah kahvaltısı ve öğle yemeğiyle.

Akşam yemeği çok hafif olmalı. Bunu zaten mikrokristalin selüloz ile Fx15 sağlamaktadır. İkindi kahvaltısını gençler yiyebilirler, yaşlılar değil. Bu kurallara ağır çalışanlar uymayabilirler. 70 yaşını geçmiş olanlar gece yemek yememelidirler. Yiyeceklerse çok az miktarda bir tahıl çorbası ya da bir meyve ile biraz yoğurtla yetinmelidirler.

Sabah kahvaltısı Fx15 ile şu şekilde olmalı: geleneksel, çay, kahve, tereyağ, reçel, ekmek, süt yerine Dr. Kousmine Budwig kremasını önerir.