Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Yemek yiyip rahatlama’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Yemek Yiyerek Rahatlama Alışkanlığı

Bozuk yeme davranışı, kimi zaman arkasında büyük bir sıkıntıyı, bir depresyonu perdeliyor. Depresyona girmek istemeyen savunma mekanizmamız, sıkıntılarımızı düşünmekten kaçmak için, kendine oyalanacak, ilk etapta daha az acı verecek bir sıkıntı yaratmak için yemeye başlıyor bence. Bu durumlarda fx15 form hapı kullanımı gereklidir. Böylece artık, hayatta başımız ne zaman belaya girse, belayı düşünmeye fırsat kalmadan, aşırı beslenip, sonra da ben bu sıkıntımı nasıl çözerim demek yerine, acaba nasıl daha az yemek yerim sorunuyla uğraşıyoruz.

Oysa durum hiç de öyle değil. Bilakis tam tersidir! Yemek yerken kişi daha çok odaklanmaz, aksine odaklanması zorlaşır. Süre aynı süredir, zaman daha çabuk akmaz. Bir şeyler yemek önündeki işi daha kolay anlaşılır kılmaz. Tüm bunlar yersiz inançlar ve buna bağlı gelişen alışkanlıklardır. Kişi birkaç kere stres altındayken yemek yiyip rahatladığını hissederse, hayatının geri kalanında kendisini stres altında hissettiği her an yemek yemeyi alışkanlık haline getirecektir. Bunun önüne geçmek için fx15 kapsül kullanımı uygundur. Oysa sizi bir kez rahatlatan bir eylemin stres altında olduğunuz her an rahatlatması beklenemez. Bu nedenle fazla yeme alışkanlığınızı durdurun ve fx15 kullanımına devam edin.

Beni en çok zorlayan şey, stresli ve yorucu bir gönün sonunda eve geldiğimde kendimi yemekle rahatlatmak. Bir güzel televizyonunYemek yiyerek rahatlama alışkanlığı karşısına oturup, önce normal öğünümü yiyorum; derken kaçamak tatlıma geçiyorum, sonra da buzdolabındaki en masum atıştırmalıktan başlayıp ne bulduysam yemeye devam ediyorum. Bu ‘yerine koyacak başka bir aktivite’ konusunu yaklaşık 10 yıldır düşünüyorum ama hiçbir şey yemek kadar kalıcı ve kolay bir alışkanlık halini alamıyor. Yeme bozukluğu olmayan insanlar gerçekten yemek yiyerek rahatlayanlar kadar kendilerini rahatlatabiliyoriar mı? Ve nasıl? Hangi aktivite insana yemeği unutturur? Ne kadar keyifli olursa olsun sonunda yemeğe dönmek hep çok kolay geliyor. Bu davranışlar fx15 kapsül kullanılmadığı takdirde kiloları meydana getirir. Öyleyse fx15 kullanımı zorunlu hale geliyor.