Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Yemekle ilişki’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Her Lokma Fx 15 için Kaloridir!

Yemekle ilişkiniz nedir? Fx15 kullanıyor musunuz ? Sıkıntılı olduğunuz ve rahatlamak istediğiniz için mi yiyorsunuz? Strese girdiğinizde, o büyük cips paketine mi uzanıyorsunuz? Evet. Bizce size Fx15 lazım! Sosyal bir yiyici, yemeğin yer aldığı pek çok aktiviteye katılan biri misiniz? Belki de siz de sadece, görüştüğüm pek çok insan gibi, yalnız olduğunu ve yemeğin her zaman güvenilir bir dost olduğunu söyleyenlerdensiniz.

Yemekle olan ilişkinizi anlamak, başarılı zayıflama için önemlidir. Fx15 bunu anlamanıza vesile olacak. Çoğumuz yeriz ve neden yediğimizi anlamayız. Aç değilizdir, ama kendimize hakim olamayız. Tüketiriz ve tükettiğimizin farkında bile değilizdir. Buna, sadece yemek orada olduğu için yeme, yani “düşüncesiz yeme” adı verilir. Yemek, yapılacak bir şeydir. O yüzden biz de, televizyon izlerken ya da gazete okurken, elimizi o kuruyemiş kasesine daldırır ve avuç avuç kuruyemişi ağzımıza tıkarız. Sanki vücut, açlıkla değil, yemeğin varlığıyla tetiklenen bir yeme refleksi geliştirmiştir.

Ne zaman ve neden yediğinizi düşünün. Düzenli bir öğün /atıştırma planı izliyor musunuz? Yediğinizde açlık seviyenizi düşünün. Fx15 ile gün içinde ne kadar tok ve zinde olduğunuzu hissedeceksiniz. Gün içinde atıştırdığınız ya da yemek yediğiniz, ama aç olmadığınız zamanlar oluyor mu? Ama öğle yemeği zamanı ve etrafta herkes yemek yiyor, öyleyse siz de onlara katılıyorsunuz. Yeme tetikleyicilerinizi tespit etmek, sizi ne zaman ihtiyaçtan, ne zaman sıkıntıdan yemek yediğinize dair net bir resim sunacaktır.