Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Yoga egzersizleri’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Lotus Yaprağı ile Yoga Egzersizleri

Yoga egzersizlerinin Fx15′ in temel içeriğindeki Lotus yaprağı gücüne çok çeşitli katkılarda bulunduğu bilinir. Çeşitli tipleri vardır ve bazıları gevşemeden ziyade kardiyo gibidir. Güçlü yoga ve son derece sıcak odalarda yapılan Bikram yogası, kaslarınızı yine yavaş hareket ettirirler ama kasları gevşetmekten ziyade geliştiren daha zorlayıcı duruşlar içerirler. Dolayısıyla yogayı kas gruplarını güçlendirmek, forma sokmak veya gevşetip yenilemek için kullanabilirsiniz.

Yoga stüdyoları ve sınıfları, yogaya başlamak için idealdir, çünkü çeşitli asanaları, yani duruşları doğru yapabilmek için uzman birinin size göstermesi gerekir. Kendi başınıza başlamak riskli olabilir, çünkü yanlış yapıldığı takdirde boynunuza, sırtınıza ve omuzlarınıza zarar verebilecek duruşlar vardır. Yogada, rahatsızlıkla rahat etmeyi öğrenirsiniz ama bu rahatsızlık için kesinlikle boynunuzu kırmanız gerekmez. Birkaç ders alın ve sonra kendi başınıza devam edin. Egzersizlerinizi ilerletmenize yardımcı olacak çok çeşitli kitap ve videolar vardır. Bu egzersizlerin en güzel tarafı, yurt odanızda bile rahatlıkla yapabilmenize imkan vermeleridir.

Pilates, biraz farklı bir egzersizdir. Fx etkisine iyi şeyler katabilir. Bu teknik aslında balerinlerin – o bayanların vücutlarının ne kadar kaslı ve sert ama kadınsı olduğunu hepimiz biliriz. Uyguladığı bir rutinden geliştirildiğinden, bu egzersizler size iri kaslar kazandırmaz. Pilates egzersizinin çeşitli türleri vardır. Matta Pilates denen geleneksel biçimi, karın hareketlerinin esnemeyle birleştirilmiş hali gibidir ama daha yoğun bir türü (bir Pilates stüdyosundaki özel olarak tasarlanmış makineleri kullanmanızı gerektirir) sizi son bir saatinizi 100 derece sıcaklıkta koşarak geçirmişsiniz gibi terletir.

Temel Pilates tekniklerini öğrenebileceğiniz videokasetler mevcuttur. Ama benden çok daha şanslı değilseniz, muhtemelen yurt odanıza zorlayıcı bir Pilates egzersizi için gereken aletleri sığdıramazsınız, dolayısıyla katılabileceğiniz bir stüdyo bulmak zorundasınız.