Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Yoyo diyet’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Duygusal Yeme Hakkında Fx15 Görüşü

Anoreksiya, bulimiya ve yoyo diyet, uzmanların adına duygusal yeme dedikleri şeyin uç önekleridir. Fx15 ile bu uç örnekler sizin uzağınızda kalacaktır. Duygusal yeme, yiyeceğin asıl amacından -vücut için yakıt – farklı bir “edenle tüketilmesi anlamına gelir. Anoreksiya Nervoza pastaları tipik olarak, kendilerini zayıf ve güçsüz hissettikleri bir dünyada güçlü hissetmek için yiyeceği kullanırlar. Fx15 zayıflama konusunda birebir çalışarak başarılı sonuçlar yaratır. Bulimiya hastaları, tipik olarak yiyecek alımlarını: kontrol etmeye çalışırlar, fazla yediklerinde başa6iz olurlar ve kendilerini cezalandırmak için kusarlar. Yoyo diyetçilerin duygusal yemenin tuzağına düşme şekli ikisinden de farklıdır:

Denedikleri tüm diyet programlarının öncelikli sabotajcıları kendileri olurlar. Halbu ki Fx etkisi ile başarı daha yakındır.

Üniversite hayatı duygusal yemenin yatıştırabileceği türden bir gerginlik yaratabilir, çünkü çok çeşitli yeni deneyimler, yeni insanlar, yeni düzenler bir sel gibi üzerinize akarlar. Kimse hiçbir şeyi doğru yapamıyor gibidir. Kötü notlar, kötü arkadaşlar, kötü alışkanlıklar veya hatta kötü hava olsun, üniversite hayatı sizi yoldan çıkarmak için çok çeşitli tuzaklarla doludur. Hayatınızdaki diğer her şey berbat hale geldiğinde ve altüst olduğunda, yiyecek kontrol edebildiğiniz tek şey gibi görünür ve sosyalleşmek veya stresle ya da ev özlemiyle başa çıkabilmek için yiyeceklere ihtiyacınız varmış gibi hissedersiniz. Bu etkiyi de kafada bitirebilmek için Fx15 diyeti yardımcınız olacak. Belki gerçekten canınız bir parça çikolata istiyordur. Belki de çikolata istemenizin nedeni geçirdiğiniz kötü gündür ve gerçek bir fiziksel ihtiyacın ötesinde rahatlık arıyorsunuzdur.