Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Yüksek asit içeren’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Meyve Diyeti ve Fx15 Tablet

Aşırı kiloların diyetinde bir çok harika meyve bulunur. Meyveler vitamin, mineral ve lifler için önemli bir kaynak olmanın yanı sıra, bunlar için makarna ve ekmeğe mükemmel alternatifler sunar. Eğer bir dilim ekmek yerine bir parça meyve yerseniz, hem daha iyi beslenmiş, hem de kilo verme hedeflerinizi desteklemiş olursunuz.Çok sevdiğiniz bazı meyveleri ‘Sakıncalı’ listesinde, bazı garip seçenekleri de, ‘Çok Yararlı’ listesinde gördüğünüzde şaşırabilirsiniz.Bu meyvelerde Fx15 destekli diyetlerde rahatlıkla tüketilebilir.Erikler ve incir sizin kan grubunuz için çok yararlıdır. Çünkü koyu kırmızı, mor ve mavi meyvelerin sindirim sisteminizde, asidikten çok bazik bir reaksiyon yaratmaya eğilimlidir. Fazla kilolular sindirim sistemi yüksek asiditeye sahiptir. Bu nedenle ülser ve mide çeperindeki iltihaplanmaları azaltmak için bazik yapıdaki meyvelerin sağladığı denge önemlidir. Ama bir meyvenin bazik olması size mutlaka iyi geleceği anlamına gelmez. Kavun baziktir ama Obezlerin duyarlı oldukları kanıtlanmış olan mikroorganizmalar içerir. Kavunların bir çoğu aşırıya kaçılmadan yenilebilir. Ama kantalup kavununu kesinlikle yemeyin.

Yüksek asit içerdiklerinden, portakal, mandalina ve çilekten uzak durulmalıdır. Greyfurt da yüksek asit içerir ancak sindirim sonrası bazik hale geldiğinden, aşırıya kaçmadan yenilebilir. Zarlı kabuksuz ve taneli meyvelerin çoğu yenebilir ama kilo vermek isteyenlerde sindirimi yavaşlatan 1 ektini er içeren , böğürtlenden uzak durulmalıdır. Yüksek asit içeren meyvelerin Fx15 ile beraber tüketilmelerinde herhangi bir sakınca yoktur. Aşırı kilolular ayrıca hindistan cevizi ve bu meyvayı içeren ürünlere karşı aşırı duyarlıdırlar. Bunlardan uzak durun ve ürün etiketlerini inceleyip, hindistan cevizi yağı içeriyor mu kontrol edin. Bu yağ, yüksek miktarda doymuş yağ içerir ve çok az besleyici değeri vardır.

Sebze suları bazik yapıda oldukları için tercih edilirler. Eğer meyve suyu içecekseniz, düşük oranda sakaroz içeren bir tanesini tercih edin. Elma suyu veya elma şarabı gibi çok şekerli meyva sularından kaçının.Ananas suyu, fazla kilolara neden olan idrar tutulması ve şişme gibi etkileri ortadan kaldırmak için özellikle yardımcı olabilir.Meyve suyu Fx15 hapı diyetlerinin vazgeçilmez öğelerindendir.