Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Yüksek Kolesterol’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Artık Yıllar Değil Bir Ayda İncelmek Mümkün

Yıllardır denenen zayıflama girişimleri malesef başarısızlıkla sonuçlanmıştır. Fakat fx15 zayıflama hapları ile bu süreci kısatmak mümkündür. Diyetsiz ve sporsuz fx15 kullanarak zayıflamak saha sağlıklı bir girişimdir. Herkese kullanmalarını ve hiçbir şekilde yan etkisinin bulunmadığını belirtmek isteriz.

Sizlerde kısa sürede formunuza kavuşmak istiyorsanız mutlaka fx15 haplarını denemelisiniz. Forma girmek ve sağlıklı zayıflamak için sadece fx15 kapsüllerini düzenli kullanmaya özen gösterin yeter. Aynı araştırıcılar kardiyovasküler, gastrointestinal sistem veya karaciğer hastalıklarına ait öyküsü bulunmayan ve kolesterolünü düşüren sağlıklı erkeklerde, prostat kanseri riskinin arttığını ifade etmişlerdir. Aynı şekilde bilinmektedir ki, düşük kolesterolü olanlarda intrakraniyal kanama, solunum, böbrek ve sindirim sistemi hastalıklarından ölüm oranı artmıştır.

İncelmeye yardımcı fx15 tableti ve sağlıklı zayıflama diyetleri ile kilo vermeyi başarabilirsiniz. Fx15 hapı ile birlikte uygulanan diyetler kesinlikle etkili olmuştur. Sizlerde etkisini görmek için hemen fx15 haplarını kullanmaya başlamalısınız.

Düşük kolesterolün tehlikelerine daha yakından baktığımızda, tek olası sonucun kanser olmadığı görülmektedir. Total kolesterol düştükçe, erken ölüm ihtimali artmaktadır. Çok saygın bir tıp dergisi olan Journal of the American Medical Association, “Kolesterol ve Mortalite: Framingham Çalışması’ndan 30 yıllık izlem” başlıklı bir araştırma yayınladı.

Birçoklarını şaşırtan bu araştırma, 50 yaşından sonra yüksek kolesterolle ilişkili toplam ölüm oranında artış olmadığını gösterdi. Buna karşın, düşük kolesterol düzeylerinin ölüm oranında artışla arasında bir ilişki görülmektedir. Rakamlarla ifade etmek gerekirse, araştırıcılar kardiyovasküier hastalığa bağlı ölüm oranlarının, kolesterol seviyesinde yılda 1 mg/dl’lik düşüş için yüzde 14 oranında artış gösterdiğini bildirmiştir.

Zayıflama Resmi

Fx15 Diyet Tarifleri

Her şeyden önce zeytin ve kanola yağları temel yağlar oluyor ve Fx15 ile tavsiye ediliyor. Tereyağı ve ceviz yağı ara sıra kullanılıyor. Ketentohumu, ketentohumu yemeği, ceviz ve Brezilya fındığı (LNA’ dan zengin olanlar) birçok fırında pişirilmiş yemeğe ekleniyor. Bütün bu tarifler doymuş yağlardan, w-6 yağlarından oldukça az, kısmen de olsa hidrojenlendirilmiş yağ hiç yok. Proteinin ana kaynağı yağsız etler, tavuk, balık, peynir ve kuru baklagiller. Omega 6’nm omega 3’e oranı 4’e l’in altında tutuldu ve w~3 yağ asitleri geleneksel Girit diyeti ve Lyon Kalp Diyeti çalışmasında olduğu gibi bütün yemeklerde mevcut.

Birçok tarifin kalorisi Fx15 ile ağırlık kaybettiren omega diyetine benzer şekilde oldukça düşük. Kaloriyi dikkate almıyorsanız büyük porsiyonlar yiyiniz veya yağ, ceviz gibi yiyecekler ekleyerek kaloriyi arttırınız. Bazı tariflerde ya tam yumurta, yumurta akı ya da her ikisinin beraber kullanımı var, bunlar arasındaki seçim size bırakılıyor. Kolesterolünüz yüksekse (veya ailevi yüksek kolesterol hikayeniz varsa) w-3 yağ asitlerinden zengin yumurta, sadece yumurta akını veya akıyla sarısını beraber kullanınız.

Her tarifin besin değeri veriliyor. Kullanılan geleneksel kategoride (toplam yağ, doymuş yağ, kalori, karbonhidrat, protein ve sodyum) yağ asitleri hakkında bilgi-özellikle w-6 linoleik asit (LA) ve w-3 eikosapentaenoik asit (EPA), deko-saheksaenoik asit (DHA) ve alfa-linolenik asit (LNA) bulacaksınız. Besinlerin verildiği son kolon w-6′ nın w-3′ e oranını gösteriyor.

Tarifleri çok basit yapmaya gayret gösterdik. Hazırlama zamanı çoğunlukla on beş dakika veya daha az zaman alıyor. Fx15 ile zayıflamanıza destek olacak şekilde tasarlanıyor. Yaşamınızı daha kolaylaştırmak için tarife göre hazırlanmış alışveriş listesini bundan sonraki bölümde bulacaksınız. Kitabı dükkâna götürün ve mönü planınızı alışverişte yapın.

Çok seyrek pişiriyorsanız, cesaretlenin. Sonraki bölüm ayakta yemek yerlerinden, lokantalardan sağlıklı yemeğin nasıl ısmarlanıp ve nasıl “omega-dostu” yiyeceklerin manavdan eve getireceğini size öneriyor.