Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Zayıflama etkisi’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Meyve Sularının Zayıflamaya Etkileri

Meyve suyu sağlıklı mıdır? Zayıflamaya katkıda bulunabilirler mi ? Kısmen. Şöyle açıklayalım: Taze meyve suyunda vitamin, mineral ve bazı lifler bulunur. Diyabet, obezite ve insülin direnci olmayanlar için bir bardak meyve suyunun bir sakıncası yoktur. Bu tip meyve sularının fx15 kullanıcıları tarafından kullanılmasını önermekteyiz. Ancak, basit şeker ve kalori yönünden zengin olduğu için, meyve suyunu su yerine içmemek gerekir. 350 mi şeker ilavesiz portakal suyundan alacağınız kaloriyi iki yumurta ve 150 gr yoğurttan da alırsınız ki bunlar sizi daha çok doyurur ve besler. Unutmayın ki günde bir iki tane meyve yemek, meyve suyu içmekten daha sağlıklıdır. Kalori içilmez, yenir.

Son araştırmalar, alkolsüz içeceklerle meyve sularının, katı gıdalar kadar doygunluk hissi vermediğini göstermiştir. Bu nedenle pek çok kişi, meyve suyundaki fazladan kaloriyi hesaba katmadan yemeğin yanında içer ve kilo alma riskini artırır.

Greyfurt suyunun zayıflamak isteyenlere tavsiye edildiği bilinmektedir. Özellikle mikrokristalin selüloz‘ un greyfurt suyu ile iyi tepkidiği belirtilmektedir. Kararında içildiği sürece ben de tavsiye ediyorum. Ancak, böbrek taşı riski taşıdığını da belirtelim. Yanı sıra, bilinmeyen nedenlerden dolayı, greyfurt suyunun bazı ilaçların emilmesi ve metabolize edilmesine müdahale ettiği görülmüştür. Aşağıda, adı geçen ilaçların isimleri ve endikasyonları verilmiştir.