Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Zayıflama kapsülü’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 Destekli Kolesistitin Diyet Tedavisi

Enerji: Hastaların çoğunluğu şişman olduğu için hasta normal ağırlığına getirilmelidir. Bunu Fx15 hapı ile sağlayın! Hasta normal kiloda ise gereksinimi kadar enerji verilmelidir.

Yağ: Diyetin yağı enerjinin % 20 – 25′ i kadar olmalıdır. Genellikle obstrüksiyona bağlı gelişen akut atak oluştuğu zaman safra kesesi inaktif hale getirilmelidir. Bu da düşük yağlı bir diyetle mümkün olabilir. Çünkü yağ, safra kesesinin kasılmasına neden olur, oddi sfinkteri ve keseyi uyararak hastalı durumunu daha da kötüleştirir. Fx15 zayıflama kapsülü bu konuda sizin yardımcınız olacak. İlk dönemlerde günde  20- 30 gram yağ önerilir, hasta bunu tolere ettikçe sonraki günlerde bu miktar 50 grama kadar artılabilir. Çok daha düşük yağlı diyetlerin kullanılması sakıncalı olabilir. Çünkü diyetin yağ miktarı çok azaltıldığında safra akımı uyarılamaz.

Protein: Normal sınırlarda, hastanın gereksinimi kadar verilmelidir.

Karbonhidrat: Düşük yağlı bir diyet olduğundan enerjinin büyük kısmı karbonhidratlardan sağlanmalıdır. Bu nedenle, diyetin karbonhidrat miktarı tun İmalıdır.

Vitamin ve mineraller: Safra kesesi epitel dokusunun harabiyeti düşülerek özellikle diyet A ve C vitaminlerinden zengin olmalıdır. Mikrokristalin selüloz maddesi ve Lotus yaprağı vitaminler sayesinde daha iyi tepkir. Ayrıca yağda en vitaminlerin (A, D, E, K vitaminleri) emilimlerini düşünerek diyetin yağ miktarı çok azaltılmamalıdır.

Bunların dışında, az ve sık beslenilmeli, konstipasyon varsa diyet bol posalı olmalı, iltihabın giderilmesi için sıvı artırılmalı, gaz yapıcı besinlerden kaçınılmalı, et ile yapılan yemeklere yağ eklenmemeli, yemekler yağda kızartılmadan ızgara, haşlama veya fırında pişirilmemeli, gerektiğinde koruyucu olarak kolesterolden zengin besinler de sınırlandırılmalıdır. Bu hareketler Fx etkisini arttıracak şekildedir.

Zayıflama Resmi

İdeal Kilonun Fx15 ile Sürekliliği

Vücut Kütle İndeksinizin 24′ ü aşmasını önleyin. Besinlerle alınan enerji, aşağıdaki yollarla harcanır:

  1. Fiziksel çalışmalar
  2. Büyüme ve gelişme
  3. Tüketilen besinlerin vücutta kullanılması
  4. Vücut organlarının çalışması (bazal metabolizma)

İdeal kilonun sürekliliği, Fx15 ile alınan enerji ile harcanan enerjinin eşit olması halinde sağlanır. Bunun için kalori saymaya gerek yok. Çeşitli besinlerden ölçülü miktarda yemek gerekir.

Sık yemek öğünleri, karbonhidrat yönünden zengin, fazla kalorili, fakat yetersiz vitamin mineral ve fitokimyasal içeren beslenme yaşlanmayı hızlandırıcıdır ve tehlikelidir. Az yemek, kalori alımını düşürmek ömrü uzatır. Araştırmalar, 100 yaşındaki kimselerin yaşam boyu az yemek yiyen ve genelde zayıf bireyler olduğunu ortaya koymaktadır.

Eğer uzun ömürlü ve sağlıklı olmak istiyorsanız vücut kütle 19-24 arasında olması için çaba göstermelisiniz. Yada Fx15 zayıflama kapsülü kullanarak bu düzeni otomatik bir şekilde ve çabasız sağlayın. Öğün araları sık olmamalıdır. Birçok saat bir şey yenmezse kan şekeri ve insülin düzeyi düşer. Gençleştirici büyüme hormonunun salgılanması ancak bu zaman mümkündür. Ayrıca kalori kısıtlanmasında zararlı serbest radikallerin oluşması da azalır.

Gençleştirici büyüme hormonu daha çok gece büyük miktarlarda salgılandığından son öğün mümkünse 17-18 arasında olmalı, daha sonra sadece kalorisiz içeceklerden (su, şekersiz çay, madensuyu) içilmelidir. Çünkü şekerli ve alkollü içkiler, kanın insülin düzeyini yükselterek büyüme hormonu salgılanmasını önler. “Akşam yemeğini düşmanına bırak.” Bu Çin atasözü, çok önemli bir gerçeği yansıtmaktadır. Haftada bir gün oruç tutmak da etkin bir Anti-Aging önlemidir. Böylece hafta boyunca alınan toplam kalori azalmış olur. Şu var ki oruçlu kişi, bir gün boyunca en az 3 litre kalorisiz içecek dışında hiçbir şey yememelidir. Kahve kalorisizdir ancak açlık hissi uyardığından oruç tutmayı güçleştirir.

Şişmanlık, yağ dokusunun artışına bağlı olarak vücut ağırlığının artmasıdır. Bunu en sağlam şekilde önleyecek ve ideal durum oluşunca kilonuzu kotuyabilecek tek ürün Fx 15‘ dir. Şişmanlık derecesini saptamak için çeşitli yöntemler vardır. Bunlardan sık kullanılanı, vücut kütle indeksidir.