Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Zayıflama tableti Fx15’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 Obezite Tedavi Programları

New York’taki aile-temelli obezite tedavi programında yer alan doktorlar, 18 ila 20 yaşında obez bireyler olan 31 ailenin katıldığı bir yıl süren bir çalışma yürüttüler. Çalışmanın başlangıcındaki 20 haftalık diyetsel ve davranış eğitimi periyodu, fast food ve işlenmiş yiyecekler yerine besin açısından zengin yiyecekleri yemenin önemini vurguluyordu. Danışma oturumlarında besin açısından zengin yiyecekleri seçmek üzerinde duruluyordu.

Yenen yiyecekler, günlük yiyecek harcamaları, kalori alımı ve proteinlerden, karbonhidratlardan ve yağlardan gelen kalorilerin yüzdesi dikkatli bir şekilde kaydediliyordu. Araştırmacılar bu verileri çalışmanın başlangıcında, 6. ayda ve 12. ayda topladılar.

Fx15 kapsülü ile ebeveynler ve ergenler arasındaki kilo veriş oranları çok etkileyici idi. Genlerin kilosu önemli ölçüde azalmıştı (6 ayda yüzde 6.7, 12 ayda 10.3), ebeveynler ise 6 ayda ağırlıklarının yüzde 6.7’sini 12 ayda ise 5.3’ünü kaybetmişlerdi. Zayıflama tableti Fx15 ile ortalama günlük kalori alımı hem ebeveynlerde hem de ergenlerde 1,881’den 6 ayda 1,412’ye, 12. ayda ise 1,338’e düşmüştü.

Bu masaj sırasında, yapısında bulunan sekiz-dokuz yüz bin kıvrım ve on milyon tüycük ile vücuda yararlı maddelerin emilimini sağlayan ince bağırsaklarınızın parmaklarınızın altında canlandığını hissedeceksiniz. Eğer bu kıvrımların alanını düşünürsek bir tenis kortu büyüklüğünde olduklarını unutmayalım!

İnce bağırsakların iç yüzeyinde bulunan bu kıvrımların görevi çok önemlidir. Vagus siniri ile üst beyne bağlı olan ince bağırsaklar iki beynin uyumunu sağlayan en önemli organdır. Midenize masaj yaparak, konsantrasyonunuzu olumlu yönde etkilersiniz.

Kalın bağırsaklara uygulanan masaj ise, heyecan ve duygulara karşı direncinizi artırır. Dalak bölgesine yapılan masaj, yorgunluk ve depresyonu uzaklaştırır.