Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Zayıflatan ilaç’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 ile Sağlıklı Diyet Önerileri

Fx15 etkileri Vayu ve pitta’da olduğu gibi kaphanın da kendine özgü bir yapısı olmakla birlikte bulunduğu bölgeye ve yapısına göre beş alt gruba ayrılır. Kleydan Kapha midede bulunur ve çiğnenmiş besinlerin parçalanabilmesi için fazladan nem sağlar. Onun sayesinde mide çalkalanarak sindirim sistemi hızlandırılmış olur. Kalpte bulunan Avlumbun Kapha, kandaki besin değeri yüksek maddeleri alarak kalbe enerji sağlar. Başta ve kemiklerin eklemlerinde de bir miktar bulunur. Bu sıvı lenf sistemine karışarak hastalıklarla savaşan kandaki akyuvarları üreten kemik iliğinin oluşumuna da yardımcı olur.

Fx15 zayıflama hapı Russun Kapha boğazda yaşar. Avlumbun tarafından ayrılmış bulunan güçlü gıdaları alıp, bunların yerine kan dolaşımına daha da güçlü kimyasalları vererek tüm sisteme yayılmasını sağlar. Başta bulunan Snehan Kaphanın görevi buradaki hassas dokuların nem ve ıslaklığını korumaktır. Burundan alman hava buradaki dokuların kuruyup nemsiz kalması tehlikesini doğurur. Snehan, glükozu, diğer kimyasallarla birlikte yüksek proteinli bir karışımla beyinde sirküle eder. Bu mukus baş bölgesindeki bütün kanalları temiz ve açık tutmak için sürekli akar. Snehan ayrıca duyu organlarının çalışması için çok önemli olan pozitif ve negatif iyonların da taşıyıcısıdır. Bu mukus organizmaya bir tatmin hissi verir ve cildi yumuşatır.

Fx15 kullananlar Schlesma Kapha eklem bağlarım kuvvetlendirir ve eklemlerin nemli olmasını sağlar. Nasıl ki sattva, rajas ve tamas yaradılış oyununun sorumluları ise vayu, pitta ve kapha da rüzgar, safra ve mukus bedenin işleyişinin sorumlularıdır.