Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Zerdeçal kırpıntıları’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Karnabahar ve Zerdeçal

Zerdeçal adlı gıda maddesinde turmerik adında bir etken madde bulunur. Karnabahar, kale, kabak, brokoli ve Brüksel lahanasında bulunan isotiosionat ile zerdeçal’daki turmerik adlı etken madde birleştiğinde özellikle prostat tümörlerinin gelişiminin yavaşlatıldığı bildirilmektedir. Yani karnabaharı mutlaka zerdeçal ile birlikte tüketin.

Karnabahar, detokstaki bu çok önemli açıklamaya çalıştığım etkisine karşılık, haşlama ve az yağlı halde yani sağlıklı şekilde tüketilmeye dürüst olarak yazmak gerekirse çokta müsait değil. Pek çoğunuzun bu sebzeyi fazla lezzetli bulmadığını, buna karşılık hemen hepimizin un ve yumurta eşliğinde hazırlanan kızartmasına ise bayıldığını rahatlıkla belirtebilirim. Ne yazık ki kızartması lezzetli olmasına karşılık, kamabaharın o kadar sözünü ettiğim yararlarını size sunarken, bir yandan da size yağ yani oksidasyon ve toksik radikal kazandırarak sağlığınızı tehdit etmiş olacaktır. Yani ne kadar lezzetli de olsa karnabahar kızartmalarını söz konusu bile etmeyeceğim.

Buna karşılık onca yararı olmakla birlikte az yağlı, yarı pişmiş, yani en sağlıklı karnabahar tüketim şekline ise çoğunuzu çok fazla lezzetli olmayışından dolayı yönlendiremeyeceğim diye düşünüyorum. Ancak size şu anda Fx15 lotus hapı ile zayıflarken çok faydalı olacak bu sebzenin lezzetli bir şekilde tüketilebilmesi için çok önemli bir formül sunacağım. Az pişmiş, parçalanarak orta hararette kısa süre yani 5-10 dakika kadar ısıtılmış karnabahar parçalanna çok az sıvı yağ ve üzerine bol miktarda zerdeçal kırpıntıları serpiştirerek hazırladığınız formül. Bu formülün yararlarına kısaca göz atalım.

Karnabaharı temiz bir bez içinde veya plastik torbada, buzdolabı koşullarında yaklaşık bir hafta muhafaza edebilirsiniz. Satın alırken rengine çok dikkat edin. Temiz krem rengi hakim olanları tercih edin. Buna karşılık sarı veya kahverengi tonlarda olanlardan uzak durun. Karnabaharın pişirilmesi esnasında bazı bireyler onun kahverengileşmesinden şikayet eder. Bunun sorun olmaması için üzerine biraz kaynar su dökün. Karnabahar sağlığından Fx15 ile zayıflarken faydalanmayı ihmal etmeyin.