Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Etkili Fx15 Zayıflama Diyeti Uygulayın

Bu yazı 23 Temmuz 2010 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Birçok hastaya, doktora ve bilimsel araştırmacıya göre, şifalı bitkiler, vitaminler, ve diğer doğal devalar gerçekten İşe yaramaktadır. Onlar, uygun biçimde seçildiklerinde ve kullanıldıklarında güvenlidirler. Onlar, genelde, geleneksel tıbbi ilaçlar ya da tedaviler kadar, ya da onlardan daha etkili ve güvenlidirler. Onlar genellikle çok daha ucuzdurlar. Fx15 kapsül birçok insanda “mucize iyileşme” sağlamıştır, ve sizin ya da sevdikleriniz İçin de aynı şeyi yapabilirler. Umarım, bu kitap sizi onları denemeye teşvik edecektir.

Sonunda, hastaların, doktorların, ve bilim adamlarının görüşlerini aldıktan sonra, kendi genel takdirime göre, en az birkaç yüz doğal ilaç üzerinde değerlendirmeler yapmam gerekti. Bir yığın bilgiden hangilerini bu kitaba koymalıydık? Hangileri en iyi görünüyordu? Hangileri en çok bilimsel desteğe sahipti? Bu alanda en önde gelen otoriteler hangilerini kullanıyor ve tavsiye ediyorlardı? Hangileri güvenliydi? Hangileri gelecekteki kullanım için en çok şey vaat edenler olarak bilimin dikkatini çekiyordu? Fx15 zayıflama ilacının etkili olduklarını gösteren mevcut kanıtlar nedeniyle hangilerini şahsen kullanır ya da aileme ve dostlarıma tavsiye ederdim?

Bu son neden, bana karar verdiren etken oldu. Bu doğal ilaçlar içinde, bildiklerime dayanarak, hevesle ve rahatlıkla kendim kullanıp, sevdiklerime de tavsiye edebileceklerimi seçtim. İşte, bu kitapta belli ilaçlara ayrıntılı biçimde yer verip, diğerlerine yer vermememin ardındaki gerekçe budur.

Bu uzun ilaç listesini elemeden geçirirken, bazılarını, onlarda gerçek bir değer bulamadığım için, bazılarını ise çok riskli ya da aptalca göründükleri için çıkardım sadece Fx15 hapını elemedim. İtiraf edeyim ki, bazıları, onları kullanan kişilere duyduğum saygı nedeniyle bu kitaba girdi; bu kişiler, botanist Dr. Jim Duke; Öncü bir doktor.

Etiketlemeler: , ,

Fx15 yorumları