Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Etkili Kilo Verme İpuçları

Bu yazı 12 Ocak 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Unutmayın ki bu rejimin sırrı çok ve açlık hissi doğmadan önce yemektir. Böylece bu listenin dışında kalan gıdaların Fx15 tablet ile cazibesine yenik düşme riski ortadan kalkar.Bu büyük hata sık yapılır ve giderek bütün diyetinizi istikrarsız hale getirir. Yemek aralarındaki atıştırmalarınız, yalnızcı atlanmış öğünde sağlamış olduğunuz kalori tasarrufunu boşa çıkarmakla kalmaz Fx15 zayıflama hapının etkilerini de bozar, ayrıca sonraki öğünlerde alınacak bütün kalorilerin sonuna kadar “yaramasını” sağlar. Ayrıca açlık hissiyle en ağır yiyeceklere yönelme olasılığı artarken, yemek yeme arzusu karşısındaki direnç daha sıklıkla düşer ve hastanın motivasyonu kırılır.

Hepimizin aklında, çocukluğumuzda duyduğumuz, yemek yerken su içmeme nasihati kalmıştır. Yetmişli yıllardan kalma bu öğüdün kimseye yararı yoktur ve hatta saf protein rejimi yapanlara zararı olabilir. Çünkü basit olarak ifade etmek gerekirse, yemek yerken su içmemek, su içmeyi unutmak riskini almak demektir. Ayrıca yemek yerken su içmek Fx15 diyet hapının etkilerini güçlendirir ve mideyi şişirir ve bir doygunluk hissi de sağlar. Su, alınan besinleri sulandırır, (emilimlerini kolaylaştırır ve doyma hissinin süresini uzatır.Diyetiniz için gerekli gıdaları asla atlamayın Elinizin altında veya buzdolabmızda, her zaman bu on kategorideki besinlerden geniş bir yelpaze bulundurmalısınız.Bunları gittiğiniz yerlere yanınızda götürün, çünkü protein içeren besinlerin çoğunun yenmeden önce hazırlanması gerekir. Karbonhidrat ve yağların aksine, proteinlerin muhafaza edilmeleri daha zor olduğundan, dolap ve çekmecelerde stok bulundurmak zordur.

Bir gıdayı tüketmeden önce, listede bulunduğundan emin olun.Bunu garantiye almak için, özellikle ilk hafta boyunca bu listeyi yanınızdan ayırmayın. Aslında akılda tutması da gayet kolay: Az yağlı etler ve sakatat, balıklar ve deniz ürünleri, kümes hayvanları, yağsız jambon ve yumurta, süt ürünleri ve su.

Etiketlemeler: , , ,

2 Yorum bu yazıda: “Etkili Kilo Verme İpuçları”

  1. […] This post was mentioned on Twitter by brain adams. brain adams said: http://htxt.it/4Up2 – Etkili Kilo Verme İpuçları […]

  2. FX15 hapını kullanmak istiyorum bfakat başkalarından duyduğum FX15 i bıraktıktan sonra aynı kiloyu geri alıyormuşsunuz bende tekrar geri alırsam diye korkuyorum.birde FX15 i kullanmaya başladıktan sonra ya hiç kilo veremessem çünkü birkaç defa zayıflama kapsülleri kullandım ama hiç bir işe yaramadı 100 gr bie veremedim

Fx15 yorumları