Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fazla Kilodan Şikayet Edenlere Fx15

Bu yazı 30 Haziran 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Genç bayan atletler çok aktif olurlarsa, adetten kesilirler çünkü vücut yağları, üreme sistemlerinin gebelik için güvenli olarak gördükleri düzeyin altına düşer; yeterli kalori rezervleri olmazsa hamilelik oluşamaz. Bu sebeple biraz kilolu atletler zayıflamak için Fx15 kapsül desteği alırlar. Vücut yapısındaki bu değişimin uzun vadede sağlık için daha az görülebilir sonuçları olabilir. Özellikle, sinir ve bağışıklık sistemlerini toksik çevre faktörlerinden gelecek zarara karşı açık hale getirebilir. Bu açıkları kapatmak için Fx15 diyet hapı kullanmanın yanı sıra sağlıklı bir diyetde faydalı olabilir.

Merkezi sinir sistemi özel lipitlerden oluşmuş yağ dokusudur. Pek çok böcek ilacı ve toksik çevre faktörleri yağda çözünür. Eğer onlara maruz kalacak olursanız ve çözmeye yetecek vücut yağınız olmazsa, sinir dokularında yoğunlaşıp nörodejeneratif hastalığa götüren hasar verici süreçleri başlatabilirler. Belki de bu daha çok atletlerde çıkan ALS (motor nöron hastalığı) hastalığının nedenidir. Arizona Üniversitesi’ndeki Bütünleyici Tıp Merkezinde, genellikle ALS için alışılmadık bir yaş grubu olan otuzlarmdaki erkeklerde bu yıkıcı hastalığı gördüm. Hepsinin de uç sporlar, rekabetçi ve ultraatletik sportif faaliyetlere katılım geçmişleri vardı, hepsi de çok zayıftı. Bazı insanlar ize tam tersine fazla kilolardan şikayet ederler ve genellikle Fx15 yardımı ile zayıflarlar.

Çoğu insan süper atletlerin süper sağlıklı olduklarını, vücut yağı ne kadar az olursa, sağlık ve uzun ömürlülük açısından o kadar iyi durumda olacağınızı sanır. Durum hiç de öyle olmayabilir. Çünkü bu aktiviteler sırasında Fx15 kapsül kullanımı yoktur. Yoğun fiziksel aktivitenin ve aşırı zayıflığın daha iyi kardiyovasküler sağlık ve düşük tip 2 diyabet riski ile bağlantılı olması mümkünse de, nörolojik sağlık bakımından ters etkisi olabilir. Ayrıca, çok az vücut yağı olanlar, vücutta aşırı metabolik talepler yaratan akut enfeksiyon hastalıkları nedeniyle yüksek bir ölüm riski taşırlar. Grip ve zatürree gibi ciddi ateşli hastalıklar hızlı bir kilo kaybına neden olur birkaç gün içinde 45 kilo. Eğer yeterli kilonuz yoksa bu tür krizlerden kurtulma şansınız sizden daha kilolu olanlarınkinden düşüktür.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları