Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fazla Kilolar Fx 15′ e Emanet!

Bu yazı 02 Şubat 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Her 5 kişiden 3’ü yaşamının bir döneminde birinin bakımını üst­lenir ve bu genellikle bir tıbbi kriz sonrası birdenbire başınıza gelebilir. Eğer çalışıyorsanız anlayışlı bir işveren her şeyi değiştirebilir.Çalıştığınız şirketin evde hasta bakan çalışanlarını desteklemek için belirli bir programı varsa ilk adımınız işyerinizdeki insan kaynak­ları bölümünden meslektaşlarınızla görüşmek olmalı. Eğer şirketin böyle bir programı yoksa ve sizinle çalışan arkadaşlarınız arasında da aynı durumda olanlar varsa, bakımla ilgili sorumluluklarınız ile işi­nizi bir arada yürütmek için (anlayışlı bir patronunuz olduğunu düşü­nürsek), esnek zamanlı çalışma, yarı zamanlı çalışma, iş paylaşımı ya da evden çalışma gibi farklı yollar bulabilirsiniz.Bu gibi zamanlarda kendinize fazla zaman ayıramıyor olabilirsiniz ve bu sırada kilolar alır başını yürür.Spor veya egzersiz yapmaya vaktiniz olmayacaktır büyük ihtimalle ama bu kilo alacaksınız anlamına gelmez.Eğer düzenli olarak Fx15 bitkisel zayıflama hapını kullanırsanız size sağladığı kolaylığı kısa zamanda farkedeceksiniz.Bundan sonra da düzenli olarak Fx15 tableti kullanmaya devam etmelisiniz.

Sizin bakımınıza muhtaç biriyle ilgili bir krizi aşmak için işten “makul bir süre” uzak kalmaya hakkınız vardır; bu size işten çıkarıl­maya da haksızlığa uğramaya karşı sınırlı da olsa bir koruma sağ­lar. Buna karşılık işe gelmediğiniz süre için size ödeme yapılıp yapılmayacağı işverenin takdirine kalmıştır. Çalıştığınız işyerinde acil durumlar için mazeret izni verilip verilmediğini ve bu izni kulla­nırken maaş alıp alamayacağınızı öğrenin.Ani bir kriz ortaya çıktıysa ve hem çalışıp hem de hastanıza bakabilecek durumda değilseniz acil durum sona erdiğinde işe geri dönmek üzere ara verip veremeyeceğinizi araştırın.Bu zor zamanlarda Fx15 kapsül kilo verme konusundaki sıkıntılarınızı azaltacaktır.Bu konuda içiniz rahat olsun.

Bir melek değilseniz suçluluk, öfke, kırgınlık ve pişmanlık his­sedeceğiniz zamanlar olacaktır. Bakımını üstlendiğiniz kişi de az çok aynı duyguları hissediyor olabilir. O nedenle birbirinize karşı dürüst olun. İletişim olanaksızsa arkadaşlarınızdan ya da aileniz­den duygusal açıdan destek alın ya da bir danışmana başvurma­yı düşünün.Hekiminizi de yakınınızın bakımını üstlendiğinize dair bilgilendirin; böylece siz ve yaşantınız hakkında daha fazla bilgi sahibi olacak, stresli olduğunuzda ya da depresyon yaşadığınızda sizi tedavi etmesi kolaylaşacaktır. Annenizle ilgilenen hemşire ve sosyal hizmetler görevlisiyle de iyi ilişkiler geliştirin.

Etiketlemeler: , , , ,

Fx15 yorumları