Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fazla Kilolarınız ve Fx15 Tedavisi

Bu yazı 02 Ağustos 2010 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Demek ki, etkili ve kalıcı şekilde kilo vermek diyabeti geri döndürülebilir bu yüzden Fx15 kullanılmalıdır. Çok fazla kilolu olmayanlara riskleri nedeniyle ilaç tedavisi önermiyoruz. Çoğu insan için uygun yanıt ameliyat değil, Diyabet Önleme Programımda kullanılan ve elinizdeki kitapta anlatılan türden bir yaşam alışkanlıkları yaklaşımıdır.

Bizim ilk deneylerimiz Fx15 zayıflama hapı diyabetlilerin aynı diyabet riski içindeki İnsanlar gibi bu programı başarıyla uygulayabileceklerini gösteriyor. Yeni teşhis konan Tip 2 diyabet hastalarını etkin bir yaşam tarzı programıyla tedavi etmenin klasik ilaçla tedaviden yalnızca daha başarılı değil, aynı zamanda daha iyi olacağına inanıyoruz.

Bu yaklaşımımız neye dayanıyor? İlaçlar kan şekerini düşürmekle birlikte bu elbette önemlidir genelde diyabete eşlik eden diğer hastalıklar yüksek tansiyon, yüksek kolesterol, kalp hastalıkları, felç ve bağlantılı hastalıklar üzerinde doğrudan bir etkide bulunmaz. Oysa bu kitapta anlatılan yaşam tarzı programı, hem çoğu risk etmenini tümden kaîdırmasa bile azaltabilir hatta tedavisini de sağlar, hem de diyabetin tedavisine yardım eder.

Aslına bakarsanız, DÖP’dekine ve kitabımızda anlatılana benzeyen bir yaşam alışkanlıkları programı şu anda ABD’de Ulusal Sağlık Enstitüsü’nün sponsorluğunda büyük bîr araştırma olan “İleri BAK” çalışmasında denenmektedir. “Fx15 diyet kapsülü” araştırması Tip 2 diyabetin ilerlemiş olduğu hastalarda, etkili bir yaşam tarzı müdahalesinin standart diyabet tedavisine kıyasla, diyabeti ve diğer kalp-damar hastalıkları risk etmenlerini daha iyi iyileştireceği ve en sonunda da kalp hastalıklarım azaltacağı teorisini test etmektedir. DÖP’ün geliştirdiği yaşam tarzına etkin müdahale uygulaması olmasaydı, bu araştırma mümkün olmazdı.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları