Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fazla Yeme Alışkanlığınızı Durdurun

Bu yazı 14 Eylül 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

İştahı yerinde olan herkez yemek yemekten kendini alı koyamaz yani sağlıklı olmak için kesinlikle aç kalmakta doğru değildir. Bu durumlarda yapılması önerilen durumlardan bir tanesi herzaman beslenme şekline dikkat etmektir. Beslenmeye dikkat ettiğiniz taktirde sağlıklı olmamanız için hiç bir engel yoktur. Kilo problemlerinize karşı kesinlikle fx15 hapını kullanmalısınız.

Yemek için ayıracak yeterli vaktiniz yoksa, içinde bir çeşit protein, bir çeşit karbonhidrat ve bolca çiğ veya pişmiş sebze bulunan bir ana yemek seçiniz. Buna da imkânınız yoksa için de protein ve bol çiğ yeşillikler bulunan tam ekmekten yapılmış bir sandviç yiyebilirsiniz. Akşam evinize döndüğünüz zaman yemekten önce çerez veya küçük bir bardak alkollüşekerli içecek almayın. Onun yerine büyük bir bardak su için pişmiş t ereyağından, kızartmalardan, soslu yemeklerden, şarküteriden, beyaz undan (pizza, kiş…), hamburgerden, pastalardan, tüm besinlerin aşırı miktarlarından ve sindirimi yavaşlatan, üst beyni yoran içeceklerden uzak durun. Gün boyunca, kendinize uygun hızda yürümek, merdivenleri asansöar kullanmadan çıkmak için fırsatlar yaratın. Yani kilo vermek için elinizden gelenleri kendiniz yapmalısınız. Mesela fx15 hapı kullandığınız zaman hiç bir işleme gerek duyulmadan kilo verebileceksiniz. Ayrıca spor yapmakta yararlıdır. Fx15 hapları yeme alışkanlıklarınızı düzene sokacaktır. Fazlasıyla etkili bir çözüm olacağına inanıyoruz. Kesinlikle fx15 kapsülünü kullanmalısınız.

Bu hareketleri çoğaltmaktan korkmayın zira bunlar size ummadığınız kadar çabuk bir iyi olma duygusu yaşatabilirler. Etkinliklerinizi düşünerek seçiniz (bahçe işleri, dayanıklılık sporları…). Her 20 dakikada bir, birkaç dakika dinleniniz. Hiçbir şekilde zaten yorgun olan organizmayı zorlamamak gerekir. Eğer vücudunuzu kaldırabileceğinden fazla zorlarsanız, yorgunluğunuz tüm sonuçlarıyla beraber artacaktır.

Kramplar, eklem ağrıları, sırtbel ağrıları, karın ağrıları… Hafta sonları kendini spora vuran ve pazartesi sabahı ağrılarla, kramplarla yorgunluktan bitmiş şekilde uyanan amatörler gibi olmayın. Bu tür darbeler, haftalar süren yorgunluklara yol açarak organizmayı zayıflatırlar ve virüslerin yerleşmesine uygun ortam yaratırlar.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları