Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx Etkisi Bölgesel Zayıflatır

Bu yazı 06 Mart 2010 tarihinde admin tarafından gönderilmiştir.

Yağların sıvı ya da katı olması kalori içeriğini değiştirmez. Fx15 zayıflama hapı mükemmel etkisiyle her türlü yağı eritebilir. Özellikle kalori kısıtlı diyetlerde yağ miktarı azaltılmalıdır. Yağlar içerdikleri yağ asitlerine göre değişik gruplara ayırılırlar:

  • Doymuş yağlar
  • Tekli doymamış yağlar Çoklu doymamış yağlar

Hayvansal kaynaklı katı yağlar doymuş yağlardır, bu tip yağlar içerdikleri kolesterol açısından kalp ve damar sağlığı için zararlıdır. Bu yüzden biz hayvansal yağları Fx15′ in yanına yaklaştırmanızı istemiyoruz. Zeytinyağı, kanola yağı ve fındık yağı tekli doymamış yağlardır. İnsan sağlığı açısından en değerli grup bu gruptur. Soya yağı, mısır özü yağı ve ayçiçek yağı çoklu doymamış yağ grubundan olup yaygın olarak kullanılmaktadırlar.

Günlük alınması gereken gereken kalorinin %25-35′ lik bölümü yağlardan gelmelidir. Ancak doymuş yağlardan alınan enerji totalin % 6-7 kadarını geçmemelidir. Geçerse Fx etkisi zarar görebilir. Daha yüksek oranda alınan doymuş yağlar kalp ve damar hastalıklarının riskini artırır.

İster sağlıklı beslenme için ister metabolik hastalıklarda beslenirken alınan yağ miktarı kadar alınan yağın cinsi ve çiğ tüketimi de önemlidir. Sağlıklı zayıflama için fx15 kullanımı sırasında yağ tüketimi en aza indirgenmelidir.

Etiketlemeler: , , , , ,

Bir Yorum bu yazıda: “Fx Etkisi Bölgesel Zayıflatır”

  1. […] kg.” diyetleri ve daha birçok karmaşa. Hepsini bir kenara bırakın ve kendinize güvenin. Fx etkisi bölgesel zayıflatır ve size fazlasıyla […]

Fx15 yorumları