Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 ‘ den Gelen Vitamin

Bu yazı 20 Eylül 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Araştırmalara göre fx15 zayıflama hapının sağlık açısından kullanmaya elverişli olduğu yaşlı genç herkesin güvenle kullanabileceği kanıtlanmış olup insanların kullanım sırasında anında etkisini görmeleri fx15 hakkında düşüncelerimizi daha iyiye çekmiştir.

Bu güvenilir sağlıklı ve zayıflatıcı fx15 yosun kapsülünün diğer zayıflama haplarına benzemediği açısından ve içerisinde bulunan bitkisel formüller sayesinde insan vücuduna zarar vermediği ispatlanmış olup herkesin vazgeçemeyeceği  ürün haline gelmiştir.

Bu ürün sayesinde obezite riski aşırı şişmanlık sorunu da fx15 hapı ile son verecektir. Ayrıca bu zayıflama hapını kullanırken diyet yiyeceklerine mahkum kalmayacaksınız. Fx15 aslında bu özelliğide dikkatleri çekmekte biraz etki olmuştur. On dakikalık samimi, içten bir kahkaha, ağrısını saatlerce dindirebiliyordu. Komik filmler izlemeye başladı ve etki azalmaya başladığında tekrar televizyonu açıp biraz daha gülüyordu. Kahkahanın vücut kimyasında engin ve faydalı etkileri vardı ve iyileşmesine katkı sağladı. Son olarak, c vitamininin güçlü antiinflamatuar özelliklerini keşfetti.

Damar içi enjeksiyonla günde yirmi beş gram C vitamini almaya başladı. Bu karar, inflamatuvar rahatsızlığı üzerinde önemli bir fayda sağladı. Toksik reçeteli ilaçlardan uzak durması, tavrını değiştirmesi, bol bol gülmesi ve bolca C vitamini alması, Cousins’in mucizevi bir şekilde iyileşmesini sağladı. Ölümle burun buruna gelmiş bir halde Cousins’in kitabını okurken MİT’te bilimsel araştırmalar yaptığım okul günlerimi hatırladım. Cousins’in kendini kurtarmak için bulduğu bu bilgileri nereden almış olabileceğini merak ettim.

Bilimsel hiçbir eğitimi olmayan hasta bir adam böyle kritik, hayat kurtaran bilgiler elde edebiliyorsa, doktorları nasıl bulamamıştı? Sonuçta bu profesyoneller tüm kariyerlerini tıbba adamışlardı. Cousins’in kendi hayatını kurtarmak için bir yol bulmuş olması beni inanılmaz cesaretlendirdir.

bir kimyager olarak kendi bilimsel eğitimimin bana aynı faydayı sağlayabilmesini umdum. İflas etmiş bir karaciğer ve kimyasal hepatit ile ölüme yaklaşırken, yaşamak istiyorsam bir an önce harekete geçmem gerektiğini belirtmeiştir. Ayrıca bundan sonra fazla kilolarınız fx15′ e emanet  ve bundan sonra diyet listenize gerek kalmadan zayıflayacaksınız.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları