Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 Desteği ile Zayıflama

Bu yazı 03 Kasım 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Fx15 kapsüllerinin desteği olmadan asla kilo vereceğinizi düşünmeyiniz. Sağlıklı bir şekilde zayıflamaya yardımcı fx15 kapsüllerini güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Fazlalıklarınızdan kısa sürede kurtulmak istiyorsanız mutlaka fx15 form hapını denemenizi öneriyoruz.

2008’de, bu bölüm sona ererken bazı gazeteciler mucizevî bir şekilde negatif bulguları olan PCR deneyimini haber yapma lütfünü gösterdiler. Bu haber, tüm MMR otizm hipotezinin kesin olarak çürütüldüğü yönünde yanlış bir şekilde verildi. Bu çocukça bir aşırı söylem unsuru taşıyordu ve hiç kimseye de bir yararı olmuyordu.

Oysa beni memnun etmek o kadar zor değil. Orijinal otizm örneklerine erişimi olan ya da daha sonra bunları kızamık virüs belirlemesi için incelemiş araştırma gruplarına araştırmada yer alma davetinde bulunulmuştur. Ama onlar buna yanıt vermemiştir. Benzer şekilde bağımsız araştırmacıların, bu araştırmacılardan otizm olaylarının klinik örneklerini alabilmeleri mümkün olmamıştır.

Spor yapmak ve diyet yetersiz kalıyorsa fx15 kapsül kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Fx15 zayıflama hapı ile zayıflayabilrisiniz. Fazlalıklarınızdan kısa sürede kurtulabilirsiniz. İdeal kiloya ulaşabilmek için mutlaka beslenmenize de öenz göstermelisiniz.

Ama 2002’deki gazetelerde kaygılı anne babalardan daha fazlası vardı. İşleri sürdürmek üzere yüzeysel bir bilimsellik vardır: Virüslerin ve bağırsakların bilgisayar destekli olarak yaratılan görüntülerini ve laboratuvar bulgularını anımsayacaksınız. Bunlardan niye söz etmedim? Bir kez, bu önemli bilimsel bulgular gazetelerde, dergilerde ve toplantılarda açıklanmaktadır. Esasında bu bulguların dikkatli bir şekilde okunup değerlendirilebilecekleri doğru düzgün akademik dergiler hariç her yerdedir.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları