Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 Diye Kapsülü ve Gerçek Etkisi

Bu yazı 06 Ağustos 2010 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Fx15 kapsül peki, Coca-Cola Gettysburg büyükşehir bölgesindeki pazar payını kaybetmekten endişe ediyor mu? Hayır. Orada “It” (O Şey) yerine “The Real Thing” (Gerçek Şey) içmek için 75 sent fazladan vermeye istekli çok sayıda insan var. Coca-Cola etiketi gördükleri zaman, içeceğin tadının güzel olacağına şartanıyorlar. Bir fırt çekiyorlar ve tadı güzel geliyor. Bir it etiketi gördükleri zaman, kolanın tadının o kadar da iyi olmayacağını düşünüyorlar ve sonuçta iyi olmuyor.

Fx15 diyet hapı Coca-Cola, Snickers, Frosted Flakes, Frito Lay ve Ben & Jerry’s gibi markaların tümünün, Sam’s Choice veya President’s Club gibi market markaları karşısında büyük bir avantaj üstünlüğü vardır. Oysa etiketler kaldırıldığında, hangi markanın en iyi olduğunu anlamak için yazı tura atmak gerekir. Popüler markalara karşı pahalı olmayan market markalarını test etmek için çok sayıda çalışma yapılmıştır. Hatta bu testlerden bazıları, Frito Lay gibi bir markaya yüzde 100 sadık olduğunu iddia eden kişileri kapsar ve onlara tadıp değerlendirmeleri için farklı markaların cipslerini verir. İddialarına rağmen, birçok kişi ambalajından çıkarılıp kâselere koyulduğunda kendi markasını ayırt edemez.

Fx15 zayıflama tableti New Scientist dergisinin Aralık 2004 sayısında, Graham Lawton bizim bazı bulgularımız üzerine “Melek Gibi Ev Sahibi” başlıklı, esprili bir makale kaleme almıştı. Söz konusu makalede, isimler, servis tabakları, mumlar ve yumuşak müzik gibi işaretlerin akşam yemeği için gelen konukların muhteşem bir tatil yemeği yediklerini düşünmelerini sağlamak için nasıl kullanılabileceğinden bahsediyordu.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları