Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 Diyet Hapı ve Zayıflama Yemekleri

Bu yazı 17 Ağustos 2010 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Fx15 zayıflama gözlerimiz Taocu inanışa göre ruhumuzun penceresidir ve bu pencereden yaşamsal enerji kolayca bedenin dışına akar. Bu nedenle gözlerimizi ne kadar fazla kullanırsak yaşamsal enerjimizi de o kadar büyük bir hızla tüketiriz. Buradan gününüzün büyük bir kısmında gözlerinizi kapalı tutmanız gerektiği sonucunu çıkarmayın. Gözlerimiz aracılığıyla büyük miktarda enerji yitirmemize neden olan şey, gözlerimizi dikkatle bir şeye odaklamamızdır. Bunun dışında gözler rahatça görme işlevini yerine getirirken enerji kullanımı makul ve bedene zarar vermeyecek düzeylerdedir.

Ancak bilgisayar ya da televizyon başında geçirilen uzun saatler karaciğer ve böbrek enerjisini hızla tüketerek hem sağlığımızı bozmakta, hem sinir sistemimize zarar vermekte hem de cinsel enerjimizi azaltmaktadır.

Fx15 diyet tableti bu nedenle gözlerinizi bu şekilde dikkat sarfedeceğiniz işlerde daha az kullanmanız cinsel enerjinizi ve sağlığınızı güçlendirecektir.

Yumurtalıkların Isıtılması:

Fx15 kapsül kadınlarda ise erkeklerin tersine, bedenin iç kısmında bulunan yumurtalıklar sıcak bir ortama ihtiyaç duymaktadır. Yumurtalıklar ve bedenin alt bölümleri ılık ve rahat olmadığında adet dönemi sorunları, kramplar ve yumurta kalitesinde zayıflama sık sık rastlanan sorunlar arasında yer almaktadır.

Pek çok kadın adet dönemi ağrılarında yumurtalıklarının, böbreklerinin ve ayaklarının üzerinde sıcak su torbası kullanmakta ve bunun adet dönemi ağrılarını azalttığını fark etmektedir.

Bedenin alt kısmının yeterince ılık olmaması aynı zamanda kadının cinsel birleşmeden aldığı zevki azaltmakta ve orgazma ulaşmasını zorlaştırmaktadır. Bu nedenle kadınlar için bedenin alt bölümlerinin ılık tutulması ve bu bölgedeki adalelerin güçlendirilmesi son derece önemlidir.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları