Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 Diyet Uygulaması

Bu yazı 15 Ağustos 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Fx15 zayıflama kapsülleri ile kilolarınızdan kurtulacaksınız. Sağlıklı bir diyet ve fx15 kapsülleri ile forma girmek sandığınızdan daha kolay sağlanacaktır. Mutlaka fx15 kapsüllerini denemelisiniz. İstediğiniz fiziğe gelebilmek ve sağlıklı yaşam sürebilmek için mümkün olduğunuz kadar doğru tercihler yapılmalıdır. Ne kadar sağlam adım atarsanız o kadar kalıcı kilo verebilirsiniz.

Fx15 sayesinde kilo vermek kolay olduğu gibi kontrolü de kolaydır. Fx15 kapsülleri ile fazla kilolardan kurtulacaksınız. Mutlaka doğru adımlar atmalısınız. Son zamanlarda hızla artan fazla kilolara en etkili çözüm yolu fx15 kapsülleridir. Tüm vücudun 10 sv ile kısa süreli radyasyona maruz kalmasıyla hücre bölünmesi yüksek organların hücreleri (örn. bağırsak, kemik iliği) tahrip olur ve birkaç gün içinde ölüm gerçekleşir. Kanser hücrelerinin yıkımı için verilen tıbbi ışın dozu yaklaşık Sv’ dir. 0.1 Sv ile yapılan ışınımın ardından akut doku hasarları görülmemektedir.

Bu dozların şekil bozuklukları, kalıtımsal hasarlar ve kanser oluşumu için tehlike oluşturduğu varsayılmaktadır. Akciğer röntgeni yaklaşık I milisievert (mSv) ışın yayar. Doğal radyasyon yükü insan sürekli olarak doğal radyasyon yüküne maruz kalmaktadır. Bu yük Almanya’da yılda yaklaşık 2 msv kadardır. Fazla kilo tedavilerinde fx15 kapsülleri kullanılabilir.fx15 diyet uygulaması

Doğal zemin yükü, evrendeki kozmik radyasyondan, yerkabuğundaki radyoaktif parçalanmayla oluşan karasal radyasyondan, gaz halindeki radoriun (iç alanlardaki) radyasyondan ve (gıdalarda bulunan) doğal radyoaktif izotoplardan ileri gelir. Gıdalarda bulunan doğal potasyumun %0.01′ i bir radyoaktif izotop olan potasyum 40′ tan oluşur.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları