Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 Diyet

Bu yazı 04 Ocak 2010 tarihinde admin tarafından gönderilmiştir.

Fx15 Diyeti’ ne eklediğim yüksek yoğunluklu takviyelerden biri de yeşil bitkilerden elde edilen “yeşil içecek”. Soframıza gelmeden önce buğday, arpa, çavdar gibi birçok tahıl, yaşam döngüsüne ot olarak başlar. Bu tahıllar taze ve diriyken çok yüksek besin değeri içerirler. Fx15 ile harikalar yaratabilirsiniz. İçerdikleri besin, tamamen büyümüş bir bitkiden daha fazladır.

İnek, fil, at, öküz ve boğa gibi birçok hayvan bu otlar ve yeşilliklerle beslenir. Vücudun hücrelere oksijen vermesini sağlayan bu otlar sayesinde “Bir boğa kadar güçlü” gibi deyimlerin ortaya çıktığı söylenebilir. Peki ya sonuç? Yeşil içecekler vücudunuzu temizler ve vücudunuzdaki alkalin oranını yükseltir. Fx15 ile alkalin oranının yükseltilmesi harika etkiler yaratır ve zayıflamayı hızlandırır. Bunlardan bir kere içmeye başladığınızda saçınızın ve cildinizin harika göründüğünü fark edeceksiniz. Sıvı oldukları için içerdikleri besin hücrelerinize hızlıca ulaşıyor. Bunları içen birçok kişi ilk anda başlarının döndüğünü bile söylüyor.

Buğday çimi vücuda yüksek miktarda enerji verir. Çoğunlukla taze meyve suyu barlarında satıldığı için daha önce içmiş olabilirsiniz. Buğday çimi, belki de vücudu en iyi şekilde temizleyen, besleyen ve canlandıran gıda. Kahve fincanı büyüklüğündeki bardaklarla servis yapılsa da herkesin bünyesi bunu kaldırmayabilir. Bazılarına o kadar çok enerji veriyor ki öğleden sonra içtiklerinde gece uyuyamıyorlar. Aslında, bu o kadar güçlü bir şekilde vücudu temizler ki bazı insanlar detoksa başlamadan buğday çimi içemiyor. Olsun, içebildiğiniz zaman Fx15 ile başlayın. Bünyelerinde çok fazla zehir varsa, buğday çimi vücutlarını çok hızlı temizliyor ve anında kusmalarına neden oluyor! (Buna iyileşme krizi deniyor).

Fx15 yorumları