Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 Diyeti

Bu yazı 03 Şubat 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Son zamanlarda en yaygın diyet kesinlikle fx15 diyetidir. Fx15 kapsülleri ile sağlıklı bir vücuda sahip olabilirsiniz. Son zamanlarda hızlı atış gösteren ve bir tütlü verilemeyen kilolara karşı sizlerin en doğru tercihi yapmanız gerekir.

Bu konuda da ilk tercihinizin fx15 kapsülü olduğunu belirtmek isteriz. Sağlıklı bir diyet programı ve fx15 kapsülü ile dengeli bir şekilde zayıflamayı başarabilirsiniz. Hibrit ve GDO arasındaki benzer ilişkiyi bilmeyen bazı ziraatçılar, aksini söyleseler de gerçek şudur ki; kanola, kolzanın genetik modifikasyonlar sonucu zehirli madde oranı düşürülmüş ya da dönüştürülmüş hâli olan bir laboratuar bitkisidir, yani GDO’lu bir üründür.

Zayıflama hapı fx15 ile adım adım zayıflama‘ yı başarabilirsiniz. Fx15 kapsülü kullanımı kolay ve çok sağlıklı bir zayıflama kapsülüdür. Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Düzenli bir şekilde kullanmanız gerekmektedir.

Genetik yapısı, kanada tarafından yapıldığı için ‘kanada yağı’ anlamında ‘canadian oil low acid’ cümlesinin kısaltmasıdır. GDO’lu bitki kanolanın yağı, diğer GDO’lu ürünler gibiyoğun olarak kullanılıyor. Hatta bir kurtarıcı olarak gösteriliyor. Önceleri yemek tariflerinde yer alan zeytinyağı ve tereyağı önerileri, bazı çevrelerce ‘margarin’ olarak sinsice değiştirilmiştir.Fx15 diyeti

Aynı çevreler şimdiki tariflerde, yağ adlarını kanola yapmaktalar. Mesela amerika’da kanolayı övücü bir içerikle kitap yazan andrew weil isimli şahsın, ‘kanola pazarlamacısı’ olduğu deşifre edilmiştir.

Kanola tohumunun tescilli sahipleri, türkiye’de çiftçileri kontrol altında tutan bazı kooperatif ve sermaye çevrelerini etkileri altına alarak, çiftçinin beynini yıkamakta kuyruk yağı bazı koyunların kuyruk kısmı büyük bir yağ dokusu içerir. Beyaz renkli bu yağ dokusu kuşbaşı et gibi doğranır.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları