Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 Diyetlerinde Ara Öğünler

Bu yazı 28 Ekim 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Simit kahvaltıda ve öğlen yemeğinde hem pratik hem de lezzetli bir alternatiftir. Fakat fx15 kullanılan diyetlerde fazla tüketmenizi tavsiye etmiyoruz. Öğle yemeğinde tek başına zayıf bir öğün olabileceğinden yanında peynir veya ayran tercih edilebilir. Ya da 50 g leblebi ve 1 dilim ekmek yerine tercih edebileceğiniz bir ara öğün olabilir. Öğünlerinizdeki ekmek miktarını patatesle değiştirebilirsiniz. 80-100 g patates 1 dilim ekmek yerine geçer. Bu liste fx15 ile uygulandığı takdirde daha hızlı kilo vermenizi sağlar.

“Salatayı mısırsız yiyemem,” diyorsanız, 2 yemek kaşığı mısırın 1 dilim ekmek verine geçtiğini unutmayın. Makarna, çorba, pilav, bulgur gibi besinlerin yağ miktarını günlük yağ ihtiyacınıza göre dengeleyin. Kışın vazgeçilmez keyfi kestane yağsız, güzel bir ara öğün alternatifidir. 45 adedi 1 dilim ekmek yerine geçer. Bu listeye fx15 kullanımı sırasında harfiyen uyun.

Fx15 diyetlerinde ara öğünlerKek, börek ve kurabiyelerde esmer un tercih edebilirsiniz. Gıda sanayisinin formumuza dikkat etmemiz adına bize sunduğu lezzetli, düşük yağlı ve düşük kalorili alternatifleri tüketebilirsiniz. Diyetinizde pizza da olabilir, pide de. Yeter ki içeriğinde malzemeleri iyi tanıyın ve diyetinizin matematiğini buna göre kurun. Diyetin matematiğini anlayıp doğru uyguladığınızda dürüm ve “wrap”lerden de korkmanıza gerek yok. Çünkü diyetiniz fx15 form hapı güvencesinde. Diyet kurallarına uymakta zorluk çekiyorsanız fx15 sayesinde diyet yapmadan kilo verme yollarını denemenizde fayda vardır.

Sebze grubu doğanın rengârenk sağlık grubu. Sebzeleri öğünlerinizde çiğ veya az pişmiş olarak tercih etmeniz içeriklerindeki vitamin ve mineral kayıplarını en aza indirecektir.

Koyu yeşil yapraklı sebzeler karoten formunda A vitamini, C vitamini ve bunların yanında fiboflavin, folat, demir, kalsiyum, magnezyum ve potasyum içerirler. Bu sebzeler kalpdamar kaliteniz için öğünlerinizde mutlak bulunmalı.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları