Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 Faydaları ve Etkisinden Memnun Kalanlar

Bu yazı 30 Ağustos 2010 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Fx15 kapsül dosha dengesizlikleri, karşılaştığım hasta örnekleri ve bazı notlar Dosha dengesizliklerinin görülme oranı en sık Vata’dadır. Oranlayacak olursak; yedi hastadan biri salt Kapha, iki tanesi Pitta, dört tanesiyse salt Vata’dır. Tabii, ikili karışım dengesizlikleri de olabilir. Vata en hareketli ve lider dosha olduğu için daha sık ve kolay bozulabilir. Ayrıca diğer dosha’lan taklit edebilir, üretebilir, bastırabilir ve belirsizlik ortamı yaratabilir. Dolayısıyla kararsızlık ve belirsizlik olduğu zaman, ortada bir Vata problemi vardır.

Fx15 diyeti bir Vata şehri olan İstanbul’da ve diğer büyük şehirlerde şöyle bir etrafa baktığınız zaman pek çok Vata uyaranları görüyoruz.

  • Sabah zorla, çalar saatle erken uyanarak, zaman baskısı içerisinde aceleyle giyinip, çoğu zaman kahvaltı etmeden, çay-kahveyle öğünü geçiştirmek.
  • Trafik baskısı, park yeri savaşı, çocukların okula yetişmesi, işyerine ve randevulara zamanında gitme çabası, fakslar, telefonlar, sürekli yanımızda taşıdığımız cep telefonları, iş yerinde atlanan öğlen yemekleri ve stresi bastırmak için içilen sigaralar. Özellikle çok konuşmak zorunluluğunda kalmak.
  • Yorgun zihni ve bedeni sürekli canlı tutmak için alman uyarıcı maddeler, kahveler, koyu çaylar.
  • İşyerinden çıkıp eve varmak için verilen büyük mücadele, evde de devam eden sorumluluklar, günün yorgunluğunu atamadan akşam yemeğinin yenmesiyle beraber bir anda kendini belli eden uyku hali.

Fx15 zayıflama hapı ve sonuçta yaygın kas ağrıları, baş ağrıları, uykuya zor dalma, kalp çarpıntısı, sinirlilik, dinlenememe, endişe, huzursuzluk, bir sonraki günün aynı şekilde tekrarlanması, giderek artan Vata’yı ifade etmektedir.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları