Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 Hapı ve Başarılı Etki

Bu yazı 24 Ekim 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Fx15 kapsüllerini kullandıktan sonra istediğiniz kadar zayıflayacaksınız. Forma girmek için en ideal zayıflama hapıdır. Zarar verici bir yanı asla yoktur. Her kesin güvenle kullanabileceği tek zayıflama kapsülüdür. Dengeli ve düzenli beslenme ile birlikte fx15 kullanımı sayesinde kilo verimi daha kolaylaşacaktır.

Diyetsiz ve sporsuz zayıflatması özellikle çalışan bayanları sevindirecektir. Fazla kilolar doğru beslenme sonucun da ve fx15 kullanım sırasın da uçup gidecekler.

Diyet sırasında yaşadığınız mide rahatsızlıkları fx15 kapsülleri ile yaşamayacaksınız. Bu aşamada zayıflamak için kullanılan fx15 hapı ile su tüketimi değişmez bir ikili olarak karşımıza çıkmaktadır.

Fakat en az bunun kadar değişmez olan bir başka gerçek daha vardır ki, gözle görülmez ve bu yüzden de kolay kolay fark edilmez.

Oysa, gözle görülür ağırlık, fazla kiloların yarattığı ağırlığın en fazla yarısıdır! Ne kadar çok olursa olsun, fazla kiloların bedende yol açtığı somut ağırlık, ruhta yarattığı soyut yükün yanında çoğu zaman gerçekten çok hafif kalır.

Ruhunuzla bedeninizin arasına yağdan duvarlar örmeyin! Tartıdaki her fazladan kiloyu farkına bile varmadan ruhumuza yaş olarak ekler, genç yaşta vaşlanırız. Yaşlanan bedenimiz değil, ruhumuzdur. Ama beden yaşımızla ruh yaşımız arasında açılan bu uçurum bedeni ruhtan, ruhu da bedenden kopanp ayırır. Bütünlük hissi parçalanır.

Ruh ve beden arasında gittikçe açılan o boşluk, kişiyi trajik yanılgılara sürükler. Bunlardan en sık görüleni, bir süre sonra kişinin, o boşluğu ancak yemek yiyerek giderebileceği yanılgısına kapılmasıdır. Bu da, ne yazık ki, uçurumu derinleştirip boşluğu daha da büyütmek anlamına gelir.

 

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları