Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 Hapı Yardımı ile Metabolizma Hızı

Bu yazı 08 Ağustos 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Fx15 zayıflama kapsülleri ile sağlıklı kilo vereceksiniz. İdeal formunuza Fx15 zayıflama hapı ile kavuşmak mümkündür. Nedeni ise Fx15 hapının yağları yakıp metabolizmayı hızlandırdığı için yiyeceklerden kesmeden kısa sürede kilo verceksiniz.  Bundan sonraki yıllarda A vitaminini kanda taşıvan retinol bağlayan globulinin keşfi, retinoik asit nükleer reseptör ailesinin belirlenmesi ve A vitaminin hücre regülasyonu ve farklılaşmasmdaki rolerinin aydınlatılması birbirini izledi. A vitamini metabolizmasında ve evlem yollarında karanlık olan yerleri aydınlatmak, retinoik asit analoglarmdan farmakolojik amaçlarla yararlanma olanaklarını genişletmek için daha çok çalışmalara ihtiyaç var gibi görünmektedir. Fx15 içeriği detaları ile bitkilkte anlatılmıştır. Fx15 hapları ile sağlıklı zayıflamalar dileriz.

Karaciğerde retinol esterleri halinde depolanır; yücutta A vitaminin ana işlevlerini retinol  ve iki türevi olan retinal ve retinoik asit (retinoic acid) gerçekleştirir. Retinoidler terimi ise retinolün hem doğal şekillerini hem de sentetik analoglarını kapsar. Retinolün bir provitamini vani bir vitameri vardır, bu da bitkilerde sarı bir pigment halinde bulunan (3karoten’dir ((3carotene). İki retinal zincirinin aldehit uçlarından birbirine eklenmesinden ibarettir Fakat bkarotenin A vitaminine metabolizması tam verimli değildir; eşdeğer ağırlıklar temel alınırsa A vitamini kaynağı olarak (3karoten, retinolün yaklaşık altıda bir aktivitesine sahiptir, bkarotene benzer bileşikler karotenoidler diye bilinir.

Biyolojik İşlevi, Retinolün vücutta çok önemli biyolojik işlevleri vardır. Retina fonksiyonunda önemli rol üstlenmiştir. Epitel dokusunun çoğalması ve farklılaşması, kemiğin büyümesi, üreme, embriyonun gelişmesi için gereklidir.Bazı karotenoidlerle ve A vitamini i mm ün cevabı güçlendirir, infeksivon hastalıklarının sonuçlarının daha ağır olmasını önler ve güçlü bağışıklık gelişmesine katkıda bulunur; bazı habasetlerin gelişmesini önleyebilir.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları