Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 Hapı Zayıflatıcı Etkisi Hakkında

Bu yazı 10 Haziran 2010 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Fiziksel aktivitenin ve Fx15 hapı zayıflatıcı etkisi şüphe götürmez. Bilimsel kanıtlar var. Tüm güvenilir çalışmaların yakın tarihli bir incelemesi, vücut ağırlığıyla egzersiz arasındaki ilişkiyi kıyasladı ve fiziksel olarak daha aktif insanların daha zayıf olduklarını gösterdi.

Başka çalışmalar da düzenli olarak egzersiz yapmanın, ilk başta egzersiz programlarıyla verilen kilonun geri alınmamasını sağladığını göstermiştir. Bunda şaşılacak bir şey yok. Bir egzersiz programına başlayıp, sonra da bırakmak pek iyi bir fikir değildir. Yalnızca kalorileri yakmak amacıyla değil daha formda olabilmek ve bu durumu daha da artırabilmek için, egzersizi yaşam tarzınızın bir parçası yapmak daha yararlıdır.

Kiloları uzak tutmak için ne kadar Fx15 kullanımı ve egzersiz yapmak gerekir? Sizin için tavsiye edilen miktar kadar fx15 zayıflama hapı kullanmanız gerekir. İyi bir incelemeden elde edilmiş kaba bir tahmine göre, günlük on beş ila kırk beş dakika arasında egzersiz yapmak, beş ila sekiz kilo daha hafif olmayı sağlar. Bu arada gündelik hayatımızın işleriyle bağıntılı olan “spontane” fiziksel aktivite türünü unutmamalıyız.

Bu işler günde 100-800 kaloriye karşılık gelebilir (kcal/gün). Devamlı olarak “oradan buraya” hareket hâlinde olan insanlar, yerleşik bir yaşam tarzının tuzağına düşmüş olanlara göre epey ileride olacaktır.

Kilomuzu kontrol etmek için diyet ve egzersizi birleştirmenin faydalarını ilk defa görmemi sağlayan, deney hayvanlarımızla yapılan çok basit bir çalışma oldu.

Deney hayvanlarımıza ya geleneksel % 20 kazein (inek sütü proteini) ya da çok daha düşük, % 5 kazein içeren bir diyet uygulandığını hatırlayın. % 5 kazeinli besinleri tüketen farelerde, çarpıcı biçimde daha az kanser, daha düşük kolesterol seviyesi ve daha uzun ömür gözleniyordu. Ayrıca biraz daha fazla kalori tüketiyorlardı ancak vücut ısısı olarak yakıyorlardı.

Etiketlemeler: , ,

Fx15 yorumları