Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 Hapları ile Birlikte Diyet

Bu yazı 12 Ocak 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Fx15 zayıflama kapsülleri ile kilo vermeyi sağlayabilirsiniz. Deneyimli kilo vermek için mutlaka fx15 kapsüllerini denemelisiniz. Bu hücre türlerinin bazıları (fibroblast adı verilen deri hücreleri dahil) sakindir; bölünebilirler, fakat bunu sadece bir yarayı kapatmak için olduğu gibi, gerek duyulduğu zaman yaparlar. Diğerleri postmitotiktir: Hiç bir şekilde bölünemezler, eğer yenilenirlerse, gelen ata hücreler tarafından yenilenirler.

Postmitotik hücreler obezite açısından bir sorun değildir, fakat sakin hücreler üzerinde biraz daha fazla düşünmek gerekir. DKC veya telomerazı alınmış farelerde ciddi şekilde etkilenmemeleri ve onlardan türeyen kanserlerin görece az oluşu, bize bu iş üzerinde çalışmak için biraz daha fazla zaman vermektedir ve bu konuda uzmanlaştıktan sonra, muhtemelen kök hücresi tohumlama seansları arasında çok daha uzun bir süFx15 ile diyetre sağlayacaktır.

Obezite ve aşırı kilo riski taşıyanlara fx15 zayıflama kapsülleri yardımcı olacaktır. Fx15 kapsülleri ile kısa sürede formunuza kavuşabileceksiniz. Diyet yaparken öncelikle beslenmenize özen göstermelisiniz.

Yazı da anlatıldığı gibi, ESC’leri kullanırken ilk zamanlarda çözmeye çalışacak olduğumuz, zayıflama nedeniyle kaybedilen “normal” ve patolojik hücrelerin daha hedefli bir şekilde yenilenmesinin aksine olarak anlaşılmıştır.

Fakat bu hücreler, bölünmedikleri için bir süre hiç bir yere gitmezler ve ara sıra kanserleşebilirler. Böylece, kendimizi onlarda mevcut kanserden olabildiğince fazla korumak isteriz. Yaşlı hücrelerin ortadan kaldırılması, bu dokularda zaten az olan riski daha da azaltacaktır, fakat biz çok daha fazla azaltmak istiyoruz.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları