Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 ile Besin Tercihi

Bu yazı 03 Eylül 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Eğer zayıflamayı amaçlıyorsanız ve kilolarınızın biçimli bir şekilde erimesini istiyorsanız mutlaka fx15 kapsüllerinin desteğini almalısınız. Fx15 kapsül etkili aynı zamanda başarılı bir kapsüldür. Diyet sırasında fx15 kullanılırsa etkisi daha fazla olur ve zayıflamanız daha sağlam gerçekleşir.

Fx15 yosun kapsülü gün geçtikçe etkisini artırmaktadır. Bir haftadan sonra etkisi daha fazla artmaktadır. Zorluk çekmeden kullanabilir ve forma girebilirsiniz. Kilo derdi çekmek istemiyorsanız fx15 kapsüllerini denemelisiniz.

Kilo artışlarını fx15 ile durdurabilirsiniz. Zayıflama hapı fx5 ile ilk adım atmanız kalıcı kilo vermenizi sağlayabilir. Kalıcı kilo vermek istiyor ve vücudunuzun daha dinç ve fit görünmesini istiyorsanız fx15 kullanmanız gerekir.

Şimdi de piyasaya yeni bir rahatsızlık çıkıyordu: Kadınların yüzde 43’ünü etkilediği iddia edilen “Kadınlarda cinsel işlev bozukluğu (FSD, Female Sexual Dysfunction) kongrenin sponsoru olan ilaç şirketleri yeni potansiyel pazarın büyüklüğünden heyecan duymaya başlamışlardı ama, bilim adamları FSD’ yi nasıl tanımlayacaklarından hâlâ emin değillerdi.fx15 ile besin tercihi

Dahası, bazı araştırmacılar bu isimde bir tıbbi rahatsızlığın varlığını reddediyorlardı ve rahatsızlığın icat edilişinde ilaç şirketlerinin oynadığı rolü ortaya çıkarmak için bir kampanya başlattılar.

Konferansın üçüncü gününde, yüzlerce delege kongre merkezinin “Mavi odası’ nda son derece sıradışı bir oturuma katılmak için toplandı. Oturacak yer kalmamıştı. “Kadın cinsel işlev bozukluğu ilaç endüstrisinin kurgusu mu?” konulu tartışmayı dinlemeye gelmişlerdi. Sahnede “evet” diyen iki, “hayır” diyen iki konuşmacı ve bir moderatör oturmaktaydı.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları