Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 ile Daha Sağlıklı Nasıl Zayıflanır?

Bu yazı 13 Ekim 2010 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Temizleyici nefes alma. Bu tür nefes alma akciğerleri temizler, nefes alma merkezlerini uyarır, hücrelerimize canlılık kazandırır ve onları yeniler. Fx15 de bunun etkisinin daha uzun sürmesinde yardımcı olur. İki saniye süreyle tam nefes almada yaptığınız gibi burnunuzdan nefes alın, üç saniye nefesinizi tutun ve sonra dudaklarınızı ileri uzatarak ciğerlerinizdeki havaya küçük bir hava akımı şeklinde on iki saniyede boşaltın. Eğer ciğerlerinizde hala hava kalmışsa, tamamen boşaltın. Bu egzersizi sabah ve akşam ikişer dakika süreyle yapın. Fx15 ile zayıflarken bu egzersizi uygulamanız daha sağlıklı zayıflamanıza yardımcı olacaktır.

Ay-Güneş nefesi. Gündelik nefes alma döngümüz Ayın, Güneşin ve yıldızların el kişine bağlıdır. Son araştırmalar burnumuzun sağ ve dol deliğinden aldığımız nefeslerin farklı ritimlerde olduğunu ve bu ritimlerin aynı kişide 24 saatlik dönem içinde farklılaştıklarını göstermiştir. Görünüşe bakılırsa her iki burun deliğimizdeki hava akımlarını merkezi sinir sistemimiz düzenlemekte ve alınan havayı kendi amaçları doğrultusunda kullanmaktadır. Sağ burun deliğinden giren hava uyarı işlevlerini ve sol burun deliğinden giren hava ise dizginleyici işlevleri etkilemektedir. Sol burun deliğinizi tıkayarak sürekli sağ burun deliğinden hava almak sinirlilik ve uykusuzluğa; sağ burun deliğini tıkayarak sürekli sol burun deliğinden hava almak yorgunluğa neden olmaktadır.

Burundan ve doğru nefes almak sağlığımız açısından yaşamsal öneme sahiptir. Yoga ustaları şöyle derler: “Ağızdan nefes almak, ölümünüze doğru koşmak anlamına gelir.” Bu tespite bütün kalbimle katılıyorum. Aynı şekilde zayıflamayı düşünmeden fazla kilolara sahip olduğunuz her gün sizin için ayrı bir sorun doğurma potansiyeline sahiptir. Bu yüzden Fx15 kullanarak bir an evvel zayıflamaya bakın.

Burnumuzdan nefes aldığımız zaman havadaki toz ve mikropların yüzde 80’i, burunun sümüksü zarı tarafından durdurulur ve etkisiz hale getirilir. Burun her türlü enfeksiyonu hava kanallarımızdan uzak tutan bir kapı işlevi görür. Burnumuz tıkalı olduğunda ve ağzımızdan nefes aldığımızda, filtre edilmemiş olan hava (mikroplarla birlikte) gırtlağımıza, soluk borumuza ve bronşlarımıza dolar ve yalnızca hava kanallarımızda değil, mide bağırsak sistemimizde de enfeksiyonlara neden olur. Ağzından nefes alan çocukların tiroid bezleri güdük kalır; bedenleri daha yavaş büyür; sık sık soğuk algınlığına, nezleye ve boğaz rahatsızlıklarına yakalanırlar. Pek çok bakteriyel enfeksiyon (örneğin, stretoccocus, staphylococcus) ağızdan giren filtre edilmemiş havanın sonucudur.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları