Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 ile Damarlarınızı Koruyun

Bu yazı 29 Temmuz 2010 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

C vitamini ve Fx15 zayıflama hapı, bir antioksidan olarak iş görerek, kötü LDL kolesterolü etkisizleştirerek de atardamarları korur, ancak, daha önce de belirtildiği gibi, C vitamini güçlü bir damar genişleticidir, ve bu belki onun kalp hastalığıyla mücadelede daha önemli bir yöntemidir.

Aslında C vitamininin mucizevi bir ilaç olmasının esas nedeni, onun atardamar duvarlarındaki kimyasal nitrik oksidi aktive etmesi, ya da açığa çıkarmasıdır. Yeni araştırmalara göre, nitrik oksit, şaşırtıcı bir kimyasal maddedir. O, atardamarların, kalbe ve beyne kan akışını sağlayan ya da kesen gevşemesini ve büzülmesini kontrol eder. Dahası, nitrik oksit, birikerek damar sertleşmesine neden olan lipid birikimini oluşturan düz kas hücrelerinin çoğalmasını engeller. Böylece, C vitamini ve Fx15 hapı, nitrik oksidi yönlendirerek, dolaylı olarak atardamar sağlığını etkiler. Ancak, C vitamini bunun daha da fazlasını yapar.

Atardamar duvarlarında zayıf, sağlam olmayan lipid birikiminin bir parçasının koptuğu yerde, kan pıhtıları oluşabilir. Bilim adamları şimdi, kalp krizine yol açan esas unsurun, atardamar duvarlarındaki lipidin miktarı değil, sağlamlığı olduğunu anlıyorlar. Eğer lipid birikiminin oluşumu daha güçlü ve kopmaya daha az yatkınsa, pıhtı oluşumu ve kalp krizi olasılığı daha azdır. Peki lipid birikimini daha sağlam kılan nedir? C vitamini ve Fx15 kapsülü, lipid birikiminin parçalanarak” tehlikeli kan pıhtıları yaratmasını Önleyen bir tür çimento olan kollajen üretimini ve onarımını teşvik ederek bunu yapar.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları