Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 ile Diyet Uygulamaları ve Özel Besinler

Bu yazı 26 Ağustos 2010 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Fx15 zayıflama hapı tüm besinler güneşten gelir. Bütün yiyecekler, yaşam zincirinin temelindeki bitkilerden oluşur. Otobur hayvanlar bitkileri yiyerek etlendikleri için, et yiyen hayvanlar dahi aslında güneş ışığı tüketmektedirler. Bütün bitkiler topraktan aldıkları kimyasallar, su ve havadan aldıkları karbondiyoksit ile besinleri yaratırlar. Bu üç elementin güneş ışığıyla birleşmesi gerekmektedir.

Ardından elindeki cep telefonunu tüm gücüyle aynalı vitrin camına fırlattı. Kırılan camların sesi ve öten alarm, içerideki beş altı müşteriyi ürküttü. Dükkandakiler şaşkın bir biçimde Hakan’a bakıyorlardı. Hakan ise önlerinde öfkeli gözlerle duruyordu. Kasiyer para kasasını gürültüyle kapatarak dışarı fırladı.

Fx15 diyet hapı ile Allanın belası, naptığını sanıyorsun sen! Seni manyak, camı kırdın! Hey, hiçbir yere ayrılma. Başın büyük belada. Allanın belası aşşağılık. Hap falan mı aldın yoksa. Dur kaçma! Hey birileri polis çağırsın!” diye hiç durmadan bağırıyordu. “Tamam tamam. Merak etme, hiçbir yere gitmiyorum” dedi Hakan adamı hor görerek.

Fx15 tablet sesinde dokunaklı bir alay vardı. Kasiyer, Hakan’la arasındaki mesafeyi korumayı gözetmekle birlikte kaçmasını da önlemeye çalışıyordu. Oysa Hakan umursamazca, parlak ışıklarla aydınlatılmış mağazada bir süre boş boş gezindikten sonra sırtını duvara dayadı, aşağı doğru kaydı ve yere oturdu. Ardından çantasından çıkardığı şekerlemeleri ağzına atmaya başladı. Gelen iki polis memuru oldukça şaşkındı. Onu ekip otosuna doğru götürürlerken birisi sordu. Vitrinden içeri bir cep telefonu fırlattın ha. Peki neden?” Hakan sadece omuzlarını silkmekle yetindi, sanki verilecek en iyi cevap buymuş gibi. Zaten onlara duyduğu seslerden bahsetse, o seslerin kendisine, dünyadaki bütün günahkarların affedilmesi için birtakım emirler verdiğini, bu emirlere göre davrandığını söylese, anlamazlardı ki.

Fx15 yorumları