Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 ile Doğal Yaşamın Sırları

Bu yazı 03 Eylül 2010 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Fx15 tablet bitkilerin sadece ne oldukları, hangi bitki oldukları değil, aynı zamanda uygun bir ortamda veya coğrafyada yetişip yetişmedikleri; hangi saatte ve ne şekilde koparıldıkları, hangi mevsimde toplandıkları da son derece önemlidir. Eğer bir bitki uygun şekilde toplanmaz ve uygun zamanda hazırlanmaz ve özellikle saflığı, doğallığı korunmazsa, tıbbî niteliği azalır. Örneğin Ayurveda’da kullanılan bitkiler yılın belirli zamanında, belirli şekilde, sabah erken saatte veya güneş yeni doğduğunda veya çiğ düştüğü zaman, özenle toplanırlar. Bu durum bitkinin, kuvantum düzeyinde, en yüksek ve olumlu titreşimlerle dolu olduğu anıdır.

Fx15 ile diyet bitkilerin önümüze gelene kadar geçirdiği aşamaların önemine değindim. Ancak kullanılış biçimi, neyi, ne zaman, kimin, ne şekilde tükettiği de çok önemlidir. Örneğin adaçayı yararlı bir bitkidir; ama genelde uyarıcı olduğu için, akşam içildiğinde uykusuzluk yapabilir. Adaçayınm içinde doğal östrojen vardır. Östrojeni fazla olan bir kadın veya erkek için, aşırı derecede adaçayı içmek zararlı olabilir. Melissa biraz tansiyon düşürür, gevşetir ve rahat.

Fx15 etkileri bu ülkelerde alkol problemi olan erkeklerin sayısı çok daha yüksektir ve ağır içici olma eğilimindedirler. Birçok ülkede ağır içicilerin partnerleri de, beraber içtikleri için tehlike altındadır. Alkol, kızamık ya da sıtma kadar yeti kaybı ve ölüme yol açmaktadır. Alkol, tütün ya da yasal olmayan maddelerden daha fazla yeti kaybı, ölüm ve yaşam yılı kaybına neden olmaktadır.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları