Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 ile En İyiyi Sona mı Saklarsınız?

Bu yazı 07 Ağustos 2010 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Fx15 diyeti bir yemeği ilk kez yediğimiz zaman hissettiklerimiz bir ömür buyu peşimizden gelebilir. Yetişkin veya çocuk olmamız fark etmez. Ve bu sinsi, tarih olmuş deneyimler, tabağımızdaki yemekleri yeme sıralamamızı dahi etkileyebilir.

Akşam yemeğinde en sevdiğiniz yemeği en önce mi yersiniz, yoksa en iyiyi sona mı saklarsınız? Dünya bu konuda ikiye bölünmüştür, bunun nedenini keşfettik, ama oldukça tesadüfi bir şekilde.

Fx15 zayıflama tableti Hikaye, Peter Todd ve Almanya’daki Max Planck Enstitüsü’nden gelen diğer davranış bilimcilerle, yiyeceklerin birbiriyle eşit olmadığı durumlarda harika bir aperitif, berbat bir başlangıç insanların yiyecekleri baştan sona yemeği bütünüyle nasıl değerlendirdiklerini anlamak için bir ekip oluşturmamızla başladı. Bunun cevabının, geçtiğimiz 100 yıl içinde yemek alışkanlıklarımızın ne şekilde evrim geçirdiği konusuna ışık tutacağını ve yemek tabağı boşalırken salata tabağının neden boşalmadığına bir açıklama getirebileceğini düşünüyorduk.

Fx15 kapsül hipotezimiz şuydu: Birkaç çeşit yiyeceği belli bir sırayla yediğimizde, yemeğin bütününe dair değerlendirmemiz ya ilk yediğimiz yiyeceğe ya da son yediğimize göre belirlenir. Psikologlar bunu önceliğin ve yakın zamanda olmanın gücü olarak adlandırırlar. Yani bir yemekle ilgili yargımız ilk izlenimimize ya da son izlenimimize göre şekillenir. Aperitifler veya mezeler gibi ara yemeklerin beklentileri karşılayamaması daha az önemlidir.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları