Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 ile Gen, Enzim ve Protein ilişkileri

Bu yazı 13 Ağustos 2010 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Fx15 diyeti yeni LDL-reseptörleri oluşuyorsa bu etki ne olduğu belirsiz bir etki değildir! Nedenini açıklayamadığınız fakat gerçekten varolan bir etkiden söz ediyorsanız, bu bilim ya da bilimsellik değil, bizim kendi düşünsel beceriksizliğimizdir! Genetik olarak LDL reseptörleri bozuk eskimiş bir karaciğer hücresinde sağlıklı yeni reseptörler oluşamaz! Yeni reseptörlerin oluşması için öncelikle yeni karaciğer hücrelerinin olması gerekir! Bu da statin ilaçlarının karaciğer hücrelerini yok ettiğini, öldürdüğünü gösterir!

Fx15 tableti karaciğer içinde sağlıklı yeni hücre ve sağlıklı LDL-reseptörlerini oluşturmak, statin ilaçlarının işi değil, bizzat karaciğerin işidir! Çünkü burada karaciğerin kendini yenileme mekanizması, yani rejenerasyon yeteneği zorunlu olarak devreye girer! Genetiği bozuk eski bir hücrede yeni ve sağlıklı reseptörler düşüncesi saçmadır. Belki bir ihtimal yenilenmiş hücrelerde, yenilenmiş LDL-reseptörleri olabilir!

Fx15 zayıflama hapı bütün canlılarda genel olarak benzer atomlar, moleküller, genler ve hücreler vardır. Yani canlı türlerindeki farklılık genlerin farklı olmasından kaynaklanmaz. Genler farklı zeminde, farklı diziliş kombinasyonlarında bulunduğu için canlı türleri birbirinden farklıdır. Son tahminlere göre insan genlerinin sayısı 22 bin olarak açıklanmıştır. Bu durumda insan, gen sayısı bakımından, 25 bin genden oluşan Arabidopsis thaliana bitkisinden, 19 bin genden oluşan bir solucan türünden ya da 13 bin genden oluşan meyve sineğinden pek de farklı sayılmaz.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları