Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 ile Genel Değişim Faktörleri

Bu yazı 05 Ağustos 2010 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Fx15 diyet kapsülü eğer yarım litrelik çikolatalı kurabiyeli dondurma için uzun bir labirent boyunca koşmamız gerekseydi, çoğunlukla buna değmeyeceğine karar verirdik. Ulaşması ve hazırlaması bol miktarda efor gerektiren yiyecekler, obez insanlar üzerinde daha büyük bir etkiye sahip gibi görünüyorlar. Bir çalışmada, Schachter’in ekibi araştırmaya kaydolmaları için insanları ofislerine davet etti. Kişi geldiği zaman, araştırmacı bir yere çağrılmış gibi davranacaktı. Kapıdan çıkarken şöyle diyecekti: “Hemen ilgilenmem gereken bir şey var. Masamın üzerinde biraz badem var. Oturun ve keyfinize bakın. 15 dakika içinde dönerim.” Sürenin yarısında masada kabuksuz bademler duruyordu, diğer yarısında ise kabuklu.

Fx15 zayıflama hapı araştırmacısı gidince, normal kilodaki insanlar genellikle kabuklu olup olmamasına aldırmadan bir iki tane badem yiyorlardı. Durum obezlerde farklıydı. Onlar bademleri yalnızca kabuksuz olduğunda ve herhangi bir çaba gerektirmediğinde yediler. Kabuklu bademlere dokunmadılar.

Hepimiz ne zaman ve ne kadar yememiz gerektiğini çevremizin dikte etmesine izin veriyor olsak da, bazı insanlar çevresel faktörlerden diğerlerine göre daha fazla etkileniyorlar. Fakat kimse konforun gücüne karşı bağışıklı değil. Gelin masaya bağımlı sekreterlere yeniden göz atalım.

Fx15 kapsül sekreterleri Günü’nü nasıl kutladığımızı masalarına koymaları için verdiğimiz, içinde 30 Hershey’s Kisses çikolatası olan şekerlikleri hatırlıyor musunuz? Jim Painter ile birlikte, benzer bir çalışmayı bir başka sekreter grubuyla yaptık. Yalnız, bu defa herkese, ofisin üç ayrı noktasında dolaştırdığımız şeffaf, kapaklı şekerlikler verdik.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları