Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 ile Günboyu Rahatlık

Bu yazı 11 Eylül 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Fx15 zayıflama kapsülleri sayesinde kilo vermek sandığınız kadar zor olmamakla beraber sağlığınızıda kesinlikle zorda bırakmayacaktır. Fx15 hapları kilo vermeye yardımcı olurken düzenli şekilde incelmenize de yardımcı olacaktır. Fx15 haplarının zaman geçtikçe daha kolay şekilde kilo verdirdiği ve etkisini anında gösterdiği saptanmıştır. Sizlerinde düzenli ve başarılı şekilde kilo vermesi için öncelikle düzenli zayıflamaya çalışmalısınız. Farklı ve sağlıklı bir bünyeye sahip olmak için yapacağınız bazı örnekler vardır. İnsanlar kilo verirken asla enerjik olmazlar yani daha dengeli olmak için yapmanız gereken sadece ve sadece kilo vermeyi önlemek için kullanacağımız fx15 zayıflama hapıdır.

Fx15 hapına, yeni başlayanlarımız için önce şunları yapmak kolaylık sağlayacak ve de sağlıklı olacaktır. Hafif bir bar alarak bununla nasıl çalışıldığı bir iki hafta kadar öğrenilmeli ve buna alışkanlık sağlanmalıdır. İki haftalık bir süre ayrılarak her bir egzersiz için en fazla ne kadar kiloyu kaldıracağımız belirlenmelidir. Bunu farklı kilolarla aynı hareketi yaparak yani bizzat deneyerek kendimiz belirleyeceğiz. Artık programa geçebiliriz. Dengeli beslenmeniz için yapmanız gereken öncelikle doğru yiyecekleri seçmektir. Daha sonradan spor ve egzersize yer vermektedir.

Önce Bench Press (Göğüs pres ya da göğüs basma) hareketi ile göğüs kısmı kaslarının güçlendirilmesi ve hacim kazanması sağlanacaktır.Yabancı isimleri kullanmanın nedeni maalesef egzersizlerin, spor camiasında yabancı isimleri ile tutunmuş olmasındandır. Bu harekete göğüs pres ya da göğüs basma da diyebiliriz. Göğüs basma da Musculus Pectoralis major (Musculus kas, pectoralis göğüs ve Major: ana, asıl kısım) yani göğüs kası geliştirilir. Şekilde görüldüğü üzere bar sehpasına uzanılır. Barın, yani iki ucunda ağırlık levhaları olan uzun çubuğun tam orta kısmının, gözleri burna bağlayan kısmına denk düşmesi gerekir.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları